سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

بارش‌ پراکنده باران در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش‌ پراکنده باران در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم آسمان مازندران تا پایان هفته نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با بارش‌های پراکنده و وزش باد باشد.

بارش‌ پراکنده باران در مازندران

احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: از ابتدای هفته جاری به‌دلیل استقرار جریانات شمالی و عبور امواج کمابیش ناپایدار تراز میانی شاهد کاهش دما و بارش‌های متناوب و پراکنده باران در سطح مازندران هستیم.

وی با بیان اینکه این وضعیت تا روزهای پایانی هفته جاری در مازندران تداوم دارد، اضافه کرد: انتظار داریم آسمان مازندران تا پایان هفته نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات به‌ویژه بعدازظهر و شب همراه با بارش‌های پراکنده و وزش باد باشد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در مورد وضعیت دمای هوای استان، تصریح کرد: در این مدت نوسانات دمایی چندانی پیش‌بینی نمی‌شود و همین روال ادامه دارد.

اسدی با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته بیشینه دما مربوط به ایستگاه بلده با 33 درجه سانتی‌گراد بالای صفر بود، افزود: همچنین صبح امروز کمینه دما از ایستگاه سیاه‌بیشه و آلاشت با 14 درجه سانتی‌گراد بالای صفر گزارش شد.

وی یادآور شد: دمای هوای ساری طی شبانه‌روز گذشته بین 24 و 31 درجه سانتی‌گراد در نوسان بود که پیش‌بینی می‌شود حداکثر دمای امروز این شهرستان به 30 درجه سانتی‌گراد بالای صفر برسد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران برای امروز و فردا عمدتا مواج پیش‌بینی شده و برای شتا توصیه نمی‌شود.