جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

بابل قهرمان مسابقات کشتی ساحلی بزرگسالان مازندران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بابل قهرمان مسابقات کشتی ساحلی بزرگسالان مازندران شد

تیم بابل در پایان 2 روز مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی بزرگسالان مازندران در محمودآباد به مقام قهرمانی دست یافت .

بابل قهرمان مسابقات کشتی ساحلی بزرگسالان مازندران شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این مسابقات با حضور کشتی گیرانی از تمامی شهرستان های مازندران و با نام جام یادواره شهدای ورزشکار محمودآباد در ساحل دارائی این شهرستان برگزار شد.
در پایان این مسابقات در بخش تیمی بابل با 31 امتیاز قهرمان شد ، قائمشهر و نور هم هرکدام با 25 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در بخش انفراد این مسباقت هم در وزن منهای 70 کیلوگرم نیما اشقاقی از جویبار اول شد ، وحید دیوسالار از نور به مقام دوم رسید و مهران خانلری از جویبار و علی علیزاده از آمل به طور مشترک سوم شدند.
مقام اول وزن منهای 80 کیلوگرم هم به سید جعفر قاسمی از سیمرغ رسید ، حسین الیاسی از قائمشهر دوم شد و حسین خدا کرمی از نور و امان رحمانی زاده از بابل هم سوم شدند.
پژمان فضل الله تبار از بابل مقام اول وزن منهای 90 را به خود اختصاص داد ، امید هادی نژاد از قائمشهر دوم شد و مقام سوم مشترک هم به مجتبی میرزایی از آمل و مهربان فرهادی از ساری رسید.
در وزن به اضافه 90 هم اکبر صفر پور از فریدونکنار اول شد ، ایمان محسن زاده از بابل به مقام دوم رسید و میثم ریاحی از نور و مهرشاد محمدی از نوشهر به طور مشترک سوم شدند.
همچنین در پایان این مسابقات که پهلوان رضا شاه منصوری و عزیز واگذاری ، فرماندار ، نماینده مجلس و امام جمعه محمود آباد حضور داشتند ، از سوی اداره ورزش و جوانان ، کانون بسیج ورزشکاران و هیات کشتی محمودآباد از خانواده های 12 شهید ورزشکار این شهرستان با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
در این رقابت ها بیش از 190 کشتی گیر حضور داشتند.