سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بابل جام قهرمانی مسابقات کشتی فرنگی جوانان مازندران را به خانه برد - نمایش محتوای خبر

 

 

بابل جام قهرمانی مسابقات کشتی فرنگی جوانان مازندران را به خانه برد

به گزارش امروز خبرگزاری ایرنا در آمل، در این رقابتهای دو روزه که روز چهارشنبه در خانه کشتی جهان پهلوان ˈقاسم رضاییˈ آمل برگزار شد، تیم آمل با کسب 79 امتیاز جام قهرمانی را بالای سر برد.

در این رقابتها تیم های نوشهر با 57 امتیاز و آمل با 56 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رقابتهای انفرادی این مسابقات که در هشت وزن برگزار شد، فرنگی کاران بابلی بیشترین مقام های قهرمانی را از آن خود کردند.

در وزن 50 کیلوگرم، ˈ وحید خانجانی ˈ از قائمشهر اول شد و ' حسن نوروزی' از گلوگاه و ' مهیار اکبری' از آمل دوم و سوم شدند.

در وزن 55کیلوگرم ' حافظ خانجانی ' از آمل، با برتری برابر همشهری خود'مسعود دریایی' قهرمان شد و ' سیدسجاد طالبی' از قائمشهر سوم شد.

در وزن 60کیلوگرم ' کیانوش غضنفریان ' از نوشهر ،' مرتضی میرزاپور' از بابل و ' عرفان سعادتی' از آمل به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در وزن 66 کیلوگرم ' علی ارسلان' دارنده نشان طلای مسابقات قهرمانی آسیا در دیدارنهایی این مسابقات برابر ' بشیرکریم نیا ' از امیرکلا بابل قهرمان شد و ' کیوان جلیلی' از قائمشهر در جای سوم ایستاد.

در 74 کیلوگرم 'مهدی محمدزاده' از نوشهر با کسب پیروزی های متوالی وبدون شکست برسکوی قهرمانی مسابقات تکیه زد و ' علی سلطانی' از بابل و ' نریمان افق' از رستمکلا بهشهر به مقام های دوم وسوم رسیدند.

در وزن 84 کیلوگرم ' مهدی بابلی' از نوشهر با پیروزی برابر ' یزدان میرزایی ' از قائمشهر در جای نخست قرار گرفت و ' امیررضا روحی نژاد ' از آمل سوم شد.

در وزن 96کیلوگرم' علی خلیل زاده' از بابل قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد و ' حامد بالی ' از نوشهر و' علی رضا حمزه نژاد ' از جویبار ' به مقام های دوم وسوم دست یافتند.

در وزن 120کیلوگرم' امیرحسین حسینی' از تیم آمل به نشان طلای این مسابقات دست یافت و ' مهرشاد محمدی' از نوشهر و ' علی رضا حمزه نژاد' از جویبار به ترتیب دوم وسوم شدند.

رییس هیات کشتی شهرستان آمل در حاشیه این رقابت ها  گفت: در این مسابقات تعداد 77 فرنگی کار از 17 شهرستان مازندران درهشت وزن در خانه کشتی ' جهان پهلوان قاسم رضایی ' آمل با هم رقابت کردند.

'قدرت اله نهاوندیان' افزود: نفرات اول تا سوم هر وزن این رقابت ها به اردوی آماده سازی تیم بزرگسالان مازندران دعوت می شوند و پس از اردویی در خانه کشتی استان، تیم منتخب کشتی فرنگی بزرگسالان استان برای شرکت در قهرمانی کشور انتخاب خواهد شد.