سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

آ مثل آرامش - نمایش محتوای صدا

 

 

آ مثل آرامش

Loading the player...
آ مثل آرامش

برنامه ای با موضوع اجتماعی وبه تهیه کنندگی سکینه حسنی می باشد که جمعه(8 مرداد) ازساعت  9 به مدت دو ساعت از صدای مازندران بطور زنده پخش می شود.
پیشرفت تمدن امروز و گستردگی خانواده ها،رشد بی رویه جمعیت و شهر نشینی،دگرگونی روابط اجتماعی بخصوص زندگی در شهرهای بزرگ و پرجنجال،فشارهای جسمی و روانی ناشی از ترافیک و آلودگی هوا وصدا و اثرات آن بر روان و رفتار انسان، موجبات تشدید استرس را فراهم می کند. در واقع ساکنان شهرها مدام در معرض فشارهای روانی ناشی از تامین هزینه های زندگی،ترافیک،کار و... هستند که همین موضوع باعث کمرنگ شدن احساس آرامش در زندگی می شود.
در حال حاضر عوامل مولد استرس در جهان نسبت به گذشته بیشتر شده است زیرا بعضی از مکانیسمهای سنتی که به مردم کمک می کرد تا با فشارهای روانی مقابله کنند به تدریج رو به نابودی گذاشته است . شهر نشینی و مشکلات اقتصادی ،تغییرات اجتماعی سریعی را به وجود آورده که غالبا ارزشها مکانیسم های آرامش بخش به انسان را از بین برده است .
این برنامه با موضوع مهر و مهرورزی،رسیدن به آرامش در زندگی و ...با آیتمهایی نظیر :گزارش(ویژه -محلی) –سرود-مهمان برنامه-معرفی کتاب-گفتگو با خانواده شهدا بر روی آنتن می رود.
 

تاریخ تولید: مرداد 95

نویسنده:حسنی
گوینده:سید جمال موسوی-زینب شریعتی
صدابردار:سامی یوسفی
گزارشگر:محمد امینی-علی نژاد-اکبرپورپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو