جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

آیین اختتامیه جام سیزدهم در غیاب معاون وزیر برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین اختتامیه جام سیزدهم در غیاب معاون وزیر برگزار شد

آیین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‌نژاد در غیاب معاون وزیر ورزش و جوانان و با تجلیل از تیم‌های خارجی حاضر برگزار شد.

آیین اختتامیه جام سیزدهم در غیاب معاون وزیر برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بهشهر، آیین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‌نژاد جمعه‌شب با حضور مسئولان استانی و پیشکسوتان کشتی کشور در سالن شهید هاشمی‌نژاد برگزار شد.

آیین اختتامیه این دوره از مسابقات قرار بود با حضور سیدمناف هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شود که معاون وزیر به‌علت نامشخصی در آن حضور نیافت.

سرپرستان تیم‌های خارجی حاضر در سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‌نژاد از سوی فدراسیون کشتی، هیئت کشتی مازندران و اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران تجلیل شدند.

تیم‌های خارجی حاضر در این دوره از مسابقات پس از دریافت جوایز خود از سوی تماشاگران حاضر در سالن به سبک ایرانی تشویق می‌شدند.

خانواده شهید هاشمی‌نژاد که به‌عنوانی میزبان این دوره از مسابقات به‌شمار می‌روند از سوی مسئولان تجلیل شدند.

رئیس عالی مدرسه کشتی داغستان روسیه پس از دریافت هدیه خود با بیان اینکه همه مردم ایران را دوست دارم، گفت: من 30 سال است با دوستان ایرانی در ارتباط هستم و روابط خوبی با ملت ایران دارم.

عبدالکیف نجم‌الدین با بیان اینکه ما فقط برای برگزاری مسابقه کشتی به ایران نیامدیم، تصریح کرد: کشور روسیه به مازندران آمد تا در چهار رشته ورزشی دیگر مانند بوکس، والیبال و جودو تفاهم‌نامه همکاری امضا کند.

وی در پایان با قدردانی از برگزارکنندگان سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‌نژاد، بیان کرد: از طرف مردم روسیه سلام گرمی برای ملت ایران آوردم.