جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ایمن‌سازی محورهای مازندران شتاب گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

ایمن‌سازی محورهای مازندران شتاب گرفت

مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران گفت: به منظور فرا رسیدن ایام نوروز عملیات ایمن‌سازی محورهای این استان با شتابی مضاعف در دست اجراست.

ایمن‌سازی محورهای مازندران شتاب گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، عباسعلی نجفی از اجرای عملیات گسترده ایمن‌سازی در محورهای استان خبر داد و اظهار کرد: به منظور فرا رسیدن ایام نوروز و حجم بالای تردد مسافران به مازندران عملیات ایمن‌سازی محورهای این استان با شتابی مضاعف در دست اجراست.

وی افزود: این اداره‌کل تمام توان خود را به‌کار گرفته تا مسافران نوروزی در کمال آرامش و امنیت در سطح جاده‌های این استان تردد کنند.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران ادامه داد: با برنامه صورت گرفته اقدامات در خور توجهی در مقوله ایمن‌سازی محورهای استان در دست اجرا بوده که از جمله آنها می‌توان به نصب پانل‌های کیلومتر شمار در مبادی ورودی استان جهت آگاهی کاربران جاده‌ای، نصب دستگاه‌های چراغ چشمک زن، نصب تابلوهای اطلاعاتی و مسیرنما در سطح جاده‌ها اشاره کرد.

نجفی اجرای روکش آسفالت و لکه‌گیری، پاک‌سازی و زیباسازی حریم راه‌ها، نصب گاردریل، نصب تابلوهای فلورسنتی برای آشکارسازی نقاط پر حادثه، تقویت علائم افقی و عمودی، بهبود وضعیت حفاظ‌ها و نگهداری روشنایی محورها، ایمن‌سازی و ساماندهی نقاط پرحادثه، خط‌کشی و لکه‌گیری و شستشو و ترمیم علائم از جمله فعالیت‌هایی ایمن‌سازی است که به طور گسترده توسط راهداران پرتلاش در حال انجام است.