جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

ایران نیازی به ارتباط با رژیم منحوس آل‌سعود ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران نیازی به ارتباط با رژیم منحوس آل‌سعود ندارد

امام جمعه میاندورود گفت: جمهوری اسلامی ایران با 70 میلیون نفر جمعیت نیازی به ارتباط با رژیم منحوس آل‌سعود ندارد.

ایران نیازی به ارتباط با رژیم منحوس آل‌سعود ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‎های این هفته نماز جمعه میاندورود، با اشاره به انتخاب فرد با صلاحیت در انتخابات پیش‎رو، اظهار کرد: انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، نیازمند حضور فرد باصلاحیت بوده، زیرا این انتخابات بهترین صحنه و میدان هم‎دلی و هم‎زبانی است و فرد مورد نظر باید همانند عمار و مدرس عمل کند.

وی بیان کرد: برگزارکنندگان این انتخابات مردم هستند و این افراد باید با آگاهی کامل بدانند که فرد شایسته و لایق در این زمینه حضور پیدا کند.

امام جمعه میاندورود با انتقاد از دشمنی رژیم عربستان و قطع رابطه با جمهوری اسلامی ایران، از انفعال دولت‎مردان در قطع رابطه پیش‎دستانه با این دولت پادشاهی، گفت: جا داشت دولتمردان ما وقتی فاجعه منا رخ داد با این کشور و رژیم پادشاهی قطع رابطه می‎کردند.

وی تصریح کرد: رژیم عربستان یک رژیم پادشاهی است که اکنون مدعی قطع رابطه با ایران است، اگر دولت و مجلس قوی داشتیم باید در زمانی که فاجعه منا رخ داد، هوشیارانه با این رژیم قطع ارتباط می‎کردیم.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با 70میلیون نفر جمعیت نیازی به ارتباط با رژیم منحوس آل‌سعود ندارد.

محمدنسب با اشاره به اقدام جنایت‎کارانه رژیم عربستان سعودی در شهادت آیت‎الله نمرباقرالنمر، کاری برای خوش خدمتی به استکبار و صهیونیسم دانست و ادامه داد: مسئولان این رژیم پادشاهی بدانند که پیش از آنها، رژیم بعث عراق هم این خوش خدمتی را کرده بود و فجایع زیادی را در حق مردم ایران انجام داد که سرنوشت این حکام یکی خواهد بود.

امام جمعه میاندورود در پایان به نقشه‌های شوم دشمن و تظاهر به همدردی این ظالمان اشاره کرد و گفت: این جنایت در میان دیدگان حقوق بشر انجام شد، اما هیچ عکس‎العملی نشان ندادند، ظالمان همیشه تظاهر به دلسوزی و کمک کرده اما در عمل ضعیف و سست حرکت می‎کنند که در این‎باره باید گوش به زنگ باشیم تا فریب نقشه‎های دشمن را نخوریم.