رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

ایران میزبان ووشو 2016 جام‌جهانی است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ایران میزبان ووشو 2016 جام‌جهانی است

ایران میزبان ووشو 2016 جام‌جهانی است


رئیس فدراسیون ووشو گفت: مسابقات ووشوی جام‌جهانی 2016 به میزبانی ایران برگزار می‌شود.

ایران میزبان ووشو 2016 جام‌جهانی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهدی علی‌نژاد ظهر امروز در مجمع عمومی انتخابات هیئت ووشوی مازندران در ساری اظهار کرد: این مسابقات به میزبانی ایران در دو بخش مردان و زنان در تهران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه کشورمان برای نخستین‌بار در بخش بانوان میزبان مسابقات مهمی چون جام جهانی ووشو است، افزود: میزبانی جام‌جهانی ووشو نشان‌دهنده اعتماد فدراسیون جهانی به ایران است.

رئیس فدراسیون ووشو با بیان اینکه مازندران قطب اصلی ووشوی کشور محسوب می‌شود، گفت: در ارزیابی صورت گرفته در سال 93 مازندران رتبه دوم کشور را کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی ووشوی کشورمان سه سال متوالی نایب قهرمان جهان شد، بیان کرد: مازندران نقش ویژه‌ای در موفقیت و افتخارآفرینی ووشوکاران کشورمان در کسب مدال دارد.

رئیس فدراسیون ووشو با بیان اینکه از ظرفیت ووشوی مازندران استفاده بهتری شود، گفت: هدف فدراسیون مساعدت و حمایت همه‌جانبه به هیئت‌های سراسر کشور است، اما با توجه به ظرفیت افتخارآفرینی نگاه ویژه‌ای به مازندران دارد.

وی از افتخارآفرینی ووشوکاران مازندارنی در معیت تیم ملی خبر داد و افزود: سجاد عباسی، ملیحه فضلی و صدیقه دریایی به عنوان ملی‌پوشان مازندرانی بارها برای کشورمان افتخارآفرینی کردند.

علی‌نژاد با بیان اینکه مازندران توانمندی 50 درصد ملی‌پوش در اردوی‌های مختلف تیم ملی را دارد، تصریح کرد: یکی از مشکلات ورزشکاران استان نبود خانه ووشو است که با همت مسئولان با جذب اعتبار ویژه می‌توان با احداث خانه اختصاصی ووشو تا حدودی مشکلات ووشوکاران مازندرانی را کاهش داد.