سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ایران با نفس مسیحایی رهبر معظم انقلاب به پیش می‌رود - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران با نفس مسیحایی رهبر معظم انقلاب به پیش می‌رود

سید هادی حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سوادکوه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز با بیان این‌که اصل رابطه با آمریکا هیچگاه توسط امام راحل و مقام معظم رهبری رد نشده بود، اظهار داشت: ما می‌خواهیم در موضع قدرت با آمریکا مذاکره کنیم و آمریکا خواهان مذاکره با ایران در وضعیت ضعیف است.

نماینده سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که ارتباط با آمریکا، عقب‌نشینی از حق دستیابی به فناوری هسته‌ای است، افزود: تجربه کشورهایی که از حقوق خود دست کشیدند و در موضع ضعف به آمریکا نزدیک شدند بیانگر ادامه فشار و تحریم‌ها بر آنان است و آنان به موضع قبل خود بازگشتند.

ملت ایران با تحریم‌ها ضعیف نمی‌شود

وی با بیان این‌که آمریکا فکر کرده بود که با تحریم‌ها، ملت ایران ضعیف می‌شود، خاطرنشان کرد: راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که مردم سختی‌های پیامبر گرامی اسلام در اوایل اسلام را به یاد دارند و این‌گونه تحریم‌ها و فشارها برای ملت سخت نیست.

منافقان قصد انتقام از نیروهای انقلاب را دارند

نماینده سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقات مجلس موجب دلشکستگی مقام معظم رهبری و شادی دشمنان شد.

ملت با منافقان تسویه می‌کند

وی به نصیحت رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: این افراد حواس‌شان جمع باشد که اگر اصلاح نشوند، ملت با فرمان رهبری با آن‌ها تسویه حساب می‌کند.

حسینی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس درباره ارائه کلید واژه‌های بیشتر درباره منافقان گفت: با فرمان مقام معظم رهبری تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری سکوت می‌کنیم و بعد از آن، حرف‌های مورد نظر را بیان می‌کنیم.

نماینده سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که در طول عمر نظام، افراد زیادی آمدند و رفتند و نظام همچنان باقی مانده است، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و ایثارگران و برکت امام زمان و نفس مسیحایی مقام معظم رهبری به پیش می‌رود.