سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ایران با جوانان برومندش می‌تواند سردمدار دنیا باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران با جوانان برومندش می‌تواند سردمدار دنیا باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله علی معلمی در مراسم جشن ولادت حضرت امام رضا(ع) و گرامیداشت دهه کرامت که در نمازخانه اداره کل ورزش و جوانان ساری برگزار شد، افزود: به شما توصیه می‌کنم که ورزش کنید زیرا ورزش سبب تقویت جسم و روح شما می‌شود.

وی درباره اهمیت دادن به نماز ابراز داشت: به نماز اول وقت اهمیت دهید زیرا نماز افضل اعمال است.

امام جمعه مردم قائمشهر درباره خصوصیات اخلاقی امام راحل فرمود: امام خمینی(ره) با توجه به خصوصیات اخلاقی یک انسان کامل و وارسته بودند که این خصوصیات موجب اعتماد مردم شد.

معلمی بابیان اینکه تبعید امام راحل به نجف سبب گسترش اسلام شد، اذعان داشت: دشمنان برای حذف امام دیگر نمی‌دانستند چه کار کنند تا جلوی گسترش اسلام را بگیرند.

وی با اشاره به اینکه امام همیشه از برپایی جشن 2500 ساله شاهنشاهی نگران بودند، اظهار داشت: امام همیشه عنوان می‌کردند که مردم در فقر و گرسنگی به سر می‌برند و هیچ امکاناتی بهداشتی، درمانی، فرهنگی و .... ندارد ولی شاه برای خوشگذرانی هزینه سنگین می‌کرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: جوان سالم، پاک و خوب بود و در صورت فرصت حداکثر استفاده را می‌برد.

معلمی با بیان اینکه جوانمردترین جوان چون حضرت علی(ع) است، بیان داشت: عقل همان را می‌گیرد که عمل و شریعت می‌خواهد و هر کس در مسیر عقل پیش رود نزد خدا الهی‌تر می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بهترین جوانان را دنیا داریم که در صورت مهیا بودن امکانات از هر نظر می‌توانیم بهترین نتایج را کسب کنیم تا پرچم ایران در جهان سربلند باشد.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم به 6 نفر از کارمندان که نام مبارک رضا و معصومه را داشتند از سوی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هدایایی اهدا شد.