جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ایران با تدابیر رهبری از جایگاه محکمی در جهان برخوردار است - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران با تدابیر رهبری از جایگاه محکمی در جهان برخوردار است

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، حجت‌الاسلام حبیب‌الله حسنی در دیدار با خانواده 42 شهید شهر و بخش گتاب در مسجد گلزار شهدای این شهر اظهار داشت: دیدار از خانواده شهدا توفیق الهی بوده که نصیب مسئولان نظام شده است.

وی با تقدیر از نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار این استان به دلیل  توجه ویژه و اهتمام به وضعیت خانواده شهدا، افزود: حمایت و توجه مسئولان ارشد مازندران نسبت به بررسی و رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا، اسرا و جانبازان در سطح کشور بی‌نظیر است.

حسنی از توجه ویژه مقام معظم رهبری در دیدار با جانبازان در هفتم تیر سال‌جاری خبر داد و بیان داشت : مقام معظم رهبری بعد از اتمام مراسم، با تک تک جانبازان احوالپرسی کرد و به درد و دل آنها گوش داد که این امر نشان از عشق و علاقه وافر معظم‌له به جانبازان و خانواده شهداست.

وی با اشاره به اینکه همه دولت و مسئولان در خدمت خانواده شهدا هستند، بیان داشت: تاکید مقام معظم رهبری نسبت به مسئولان این است اگر کاری شدنی نیست به مردم آگاهی دهید که توان و امکانات دولت در این حد بوده و کوتاهی و قصوری از سوی دولت و مسئولان انجام نشده است.

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی درسطح جهانی از جایگاه محکمی برخوردار است، تصریح کرد: امروز نظام جمهوری در سطح جهانی از جایگاه بسیار محکمی برخوردار است که حاصل تدابیر مقام معظم رهبری است که به موقع در هدایت مسئولان حضور متفکرانه دارند.

حسنی جریان مذاکرات گروه هسته‌ای را امری عظیم برشمرد و بیان کرد: حضور یک وزیر امور خارجه ایران در مقابل وزیران امور خارجه آمریکا، انگلیس، روسیه، چین، فرانسه و آلمان که همگی با یک نظر و فکر هستند کار عظیمی است.

این مسئول تصریح کرد: در این شرایط خاص تاکید موکد مقام معظم رهبری، ایجاد وحدت و یکپارچگی و هدایت در مسیر درست است.

حسنی با اشاره به جریانات اخیر عراق درباره گروه تروریستی داعش  اظهار داشت: در جریان عراق هم دولت پیگیر است و هم آیت‌الله سیستانی لذا هر دو با هماهنگی سعی دارند تا جلوی گروه‌های تکفیری گرفته شود.

وی اذعان داشت: داعشی‌ها نه تنها مسلمان نیستند بلکه از نوکران صهیونیسم و استکبار جهانی و از نسل معاویه هستند که به غارت و کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم و بی‌دفاع می‌پردازند.

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید کشور بیان داشت: ماموریت بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار توجه به مسائل خانواده شهدا عنایت ویژه به جانبازان و آزادگان است.