سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ایران امن‌ترین کشور در منطقه‌ای ناامن است - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران امن‌ترین کشور در منطقه‌ای ناامن است

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه گروه‌های تروریستی و تکفیری همانند داعش به آفت‌های مزارع شباهت دارند، گفت: ایران امن‌ترین کشور در منطقه‌ای ناامن است.

ایران امن‌ترین کشور در منطقه‌ای ناامن است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، سردار موسی امیری در یادواره شهدای دهستان چلاو بخش امامزاده عبدالله این شهرستان، اظهار کرد: شهدا دست به معامله بزرگی با خداوند زدند و برای همیشه زنده و جاویدان هستند.

وی افزود: برای ماندگاری، رستگاری و جاوید شدن باید در راه شهدا و آرمان‌های آنها گام برداریم و از این مسیر خارج نشویم.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه هم‌اکنون اصل مهم شناخت و تشخیص خودی از غیرخودی در جامعه بسیار مهم است، تصریح کرد: در این مسیر باید با اقدامات به‌موقع با همراهی و استقامت بر سر مواضع دینی و اعتقادی باشیم و دست از انقلاب و آرمان‌های آن بر نداریم.

این مسؤول با اشاره به عوامل مهم رسیدن به بصیرت واقعی، عنوان کرد: لازم است جامعه در موقعیت حساس با شناخت مواضع دشمن و اهداف پیاده کردن نقشه‌های شوم در مقابل آنها ایستادگی کنند.

امیری با اعلام اینکه قلب همه مردم برای حفظ و نگهداری از انقلاب و نگه‌داشت آرمان‌های امام امت و شهیدان می‌تپد، بیان کرد: مردم باید ادامه‌دهندگان واقعی راه شهدا، آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی که اقتدار، امنیت و عزت را برای کشورمان به همراه دارد، افزود: استقامت و صبر دو واژه بسیار ارزشمند است و همه افراد باید برای حفظ انقلاب و ترویج فرهنگ شهید و شهادت تلاش کنند.

عزت و سربلندی ایران نشانه در تفکر انقلابی و دینی دارد

این مسؤول با تاکید بر نقشه‌های شوم دشمنان علیه ایران که هر روز شکل و رنگ متنوع به خود می‌گیرد، اظهار کرد: ایران اسلامی این روزها با توجه به آشوب‌افکنی و وضعیت بحرانی منطقه در امنیت کامل به سر می‌برد.

امیری، امنیت، عزت و سربلندی ایران اسلامی را ناشی از تفکر انقلابی امام امت، خون دادن و جان‌فشانی شهدا دانست و گفت: رزمندگان و جانبازان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نیز از خودگذشتگی و جان‌فشانی زیادی از خود به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به برخی اندیشه‌های نادرست گروه‌های اقلیت، یادآور شد: این افراد با اهداف مغرضانه قصد تشنج در فضای عمومی جامعه را دارند و اعلام می‌کنند که چرا کشورمان باید در جنگ سوریه، عراق، لبنان، فلسطین و یمن نقش داشته باشد.

امیری با اعلام تکرار این افکار نادرست و غلط توسط افرادی در جامعه، بیان کرد: اگر در یک مزرعه آفت رواج یافت کشاورز تنها به سم‌پاشی و دفع آفت مزرعه خود رضایت نداده بلکه خود را از هجوم احتمالی آفت مزارع همسایه در امان نمی‌بیند و برای آن چاره می‌اندیشد.

وی با تاکید بر اینکه عقل حکم می‌کند تا ایران اسلامی از خود دفع خطر کرده و در مقابل خطر مشترک خود با همسایگان اقدام کند، گفت: بی‌تفاوتی مقابل اوضاع کشورهای همسایه ممکن است برای خودمان خطرساز شود.

لزوم توجه به تفکر شیعی و انقلابی در جامعه

امیری، گروه‌های تروریستی و تکفیری همانند داعش را آفت‌هایی در مزارع دانست که به جان کشورهای اسلامی منطقه افتادند، ادامه داد: ایران اسلامی هم برای حفظ امنیت مردم کشورش با کمک به مسلمانان دست به دفع خطر می‌زند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا، دلباختگی و شور جوانان کشور در راه دفاع از حریم آل‌الله را نشان از تفکر انقلابی امام امت و الگوگیری از مکتب شهیدان دانست و گفت: هیچ کشوری بدون هزینه از نعمت آرامش و امنیت سود نمی‌برد زیرا برای اقتدار ایران اسلامی شهدای زیادی جان خود را تقدیم کردند هر چند معتقدم اگر هم‌اکنون تفکر شیعی و انقلابی در خانواده‌های شهدا و ملت‌مان حاکم نبود مشخص نبود که سرنوشت ایران اسلامی به چه سمتی می‌رفت.