جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

ایران اسلامی به مبارزه خود علیه صهیونیست ادامه می دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران اسلامی به مبارزه خود علیه صهیونیست ادامه می دهد

حجت الاسلام مهدی راشدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه مازندران،با بیان اینکه طی گذشت سی و پنج سال از تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی و مبارزه با طاغوت و پیروزی ملت ایران اظهار داشت: ملت ایران سی و پنج سال با انواع فتنه ها،نقشه های سوء دشمنان و بحران های مختلف در 8 سال جنگ تحمیلی مواجه بوده و نشان داده که می تواند با توطئه های گوناگون دشمنان دست و پنجه نرم کند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تحریم کرده و نقشه های گوناگونی را برای سرنگونی این کشور بکار گرفته است گفت: ملت ایران اسلامی با ایمان و اعتقادات راسخ ،وحدت و یکپارچگی و یگانگی خود و با پیروی از ولایت و رهبری سبب شدند که توطئه های دشمنان علیه ایران اسلامی کارساز نباشد.

امام جمعه چالوس ،حضور مردم ایران اسلامی را در صحنه های مختلف از عوامل ماندگاری و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: یادآوری 22 بهمن 57 در میان مردم یکی از عوامل ماندگار و مهم نظام جمهوری اسلامی است.

راشدی تصریح کرد: با توجه به اینکه خرداد امسال ملت ایران حماسه سیاسی را ایجاد کردند و مشت محکمی را بر دهن تمامی یاوه گویان زدند به طور حتم در 22 بهمن امسال هم حماسه با عظمت سیاسی را تکمیل می کنند.

وی خاطرنشان کرد: حضور گسترده ملت ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن سبب عصبانیت استکبار جهانی می شود  و این نشان دهنده صلابت،اقتدار و درستی مسیری است که ملت ما انتخاب کردند.

امام جمعه چالوس،به مذاکرات هسته ای گروه 1+5 با ایران اشاره کرد و افزود: علی رغم توافقاتی که در این جلسات صورت می گرفت و فریادهایی که آمریکا نسبت به ملت ایران از خود نشان دادند ، ملت ما نشان دادند که چشم به رفع تحریم های دشمن نیاندوخته اند.

راشدی با بیان اینکه اطمینان ملت ما به توان بالای دوران انقلاب اسلامی و سرمایه های ملی است گفت: رفتارهای دوگانه دشمنان ملت ما را از ادامه مبارزات دلسرد نمی کند و یقینا حضور گسترده در 22 بهمن امری ضروری است.

وی،آمریکا و اسراییل را از دشمنان شماره یک ایران اسلامی دانست و افزود: ایران به راه صحیح مبارزه خود علیه صهیونیست ادامه می دهد و مردمان این سرزمین با شور و صلابت بیشتر از سال های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهد کرد .

امام جمعه چالوس تصریح کرد: به طور حتم در پایان راهپیمایی 22 بهمن یاس و ناکامی را در چهره دشمنان انقلاب اسلامی و عزت و افتخار را در چهره ملت ایران مشاهده خواهیم کرد.