رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

ایران از نظر امنیت در اوج بسر می برد - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران از نظر امنیت در اوج بسر می برد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مسعود جعفری نسب صبح شنبه در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی در ساری افزود: نیروی انتظامی با همه توان از طرف سازمانها حمایت می شود و کشور ما از لحاظ امنیت داخلی از وضعیت خوبی در بین کشورهای منطقه برخوردار است.

وی اظهار داشت: تمام کشورهای منطقه از نظر امنیت دچار چالش هستند ولی ما در در امنیتت داخلی در اوج هستیم و مردم ما در آرامش بسر می برند.

وی با اشاره به وضعیت مازندران گفت: استان ما نیز استان منحصربفردی است و در طول سال مسافران زیادی به استان سفر می کنند و تابستان امسال نیز 45 میلون مسافر به استان سفر داشته اند و با این همه، از کاهش تصادفات گرفته تا حوادث داخلی شهری و مبارزه با جرایم، وضعیت ما خوب بوده است و با روند روبه رشد مواجه هستیم.

سردار جعفری نسب یادآورشد: با هماهنگی که بین  دستگاهها بخصوص دستگاه تامین استان وجود دارد، نیروی انتظامی توانست امنیت خوبی را در استان اجرایی کند.

وی گفت: هفته نیروی انتظامی بهانه ای تا نگاهی به گذشته داشته باشیم تا نقاظ ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.

ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران نیز گفت: شوکت و عظمت ایران از دلاورمردانی است که از امنیت کشور محافظت می کنند.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی جایگاه امنیت برای مردم است و عدالت اجتماعی یک توصیه اجتماعی نیست بلکه یک فرمان خداوند است.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی به فرمایش مقام معظم رهبری، بازوان توانمندی است که می خواهد امنیت مقتدارنه جامعه را به دوش کشد.

فلاح جلودار، اظهار داشت: نیروی انتظامی تیشه به ریشه ظلم و فساد می زند و نیروی انتظامی استان نیز تلاشهای خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه ناجا با شجاعت از امنیت عمومی پاسداری می کند،؛ اظهار داشت: امنیت عمومی در سایه تلاشهای نیروی انظتامی تجلی می یابد.

در پایان این مراسم، حرکات نمایشی، مانور رزمی توسط یگان ویژه ناجا اجرا شد،