جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ایرانی‌ها پاسخ کوبنده به حذف کشتی از المپیک دادند - نمایش محتوای خبر

 

 

ایرانی‌ها پاسخ کوبنده به حذف کشتی از المپیک دادند

امامعلی حبیبی در حاشیه سفر به مازندران و شرکت در مراسم تاسیس انجمن پیشکسوتان کشتی مرکز استان مازندران در ساری درباره حذف مسابقات کشتی از بازی‌های المپیک اظهار داشت: کسانی که تصمیم به حذف کشتی از مسابقات المپیک گرفتند در این رشته ورزشی بسیار ضعیف هستند.

وی تصریح کرد: مطرح‌کنندگان موضوع حذف کشتی، تنها یک حرفی را مطرح کردند و برای به کرسی نشاندن این اظهار نظر خویش حریف کشورهای کشتی‌خیز جهان نخواهند شد.

قهرمان گذشته کشتی جهان در ادامه با اشاره به حضور پررنگ مردم در مسابقات جهانی در تهران، تاکید کرد: این حضور پررنگ مردم در این دوره از رقابت‌ها جواب بسیار سنگینی به تصمیم‌گیرندگان به حذف کشتی از المپیک هست.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران که آیا واقعا نیاز نیست که برای دفاع از حضور کشتی در المپیک تجمعی ورزشی برگزار شود تا حق کشتی‌گیران ضایع نشود، بیان داشت: معتقدم که نشست‌های مطبوعاتی با حضور نخبگان ورزشی برگزار شود و این نخبگان نظرشان را در مورد این تصمیم جدید در کشتی ارائه دهند.

وی گفت: تعداد کشورهای که تصمیم به حذف کشتی از المپیک گرفتند بسیار اندک هستند، تصمیم‌گیرندگان به حذف کشتی از المپیک در صورتی که در برابر انتقاد شدید مردمی قرار گیرند صددرصد حرفشان را پس می‌گیرند.