جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

ایجاد 28 هزار واحد مسکن روستایی برای کپرنشینان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد 28 هزار واحد مسکن روستایی برای کپرنشینان کشور

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: حدود 28 هزار واحد مسکن روستایی برای کپرنشینان کشور در نظر گرفتیم که بخش زیادی از آن به اتمام رسیده است.

ایجاد 28 هزار واحد مسکن روستایی برای کپرنشینان کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی امروز در سفر یک روزه به مازندران پروژه‌های مسکن مهر در ساری و آمل را افتتاح کرد.

وی به همراه مسئولان استانی مازندران در فرمانداری ویژه شهرستان آمل در نشست شورای اداری اداره‌کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران شرکت کرد که این جلسه بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری این نشست در جمع خبرنگاران، در مورد آخرین وضعیت ساماندهی کپرنشینان، اظهار کرد: عمده کپرنشینان سطح کشور از اعتبارات بنیاد مسکن روستایی در حال استفاده هستند.

وی افزود: این افراد بیشتر در استان‌های جنوبی کشور همانند کرمان و هرمزگان فعالیت داشته و تقریبا همه آنها زیر پوشش وام مسکن روستایی قرار دارند و از این تسهیلات مسکن روستایی استفاده می‌کنند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یادآور شد: حدود 28 هزار واحد مسکن روستایی برای کپرنشینان در نظر گرفتیم که بخش زیادی از آن به اتمام رسیده است.

تابش تبیین کرد: برای کپرنشینان در مناطقی همانند بشاگرد 3 هزار واحد ایجاد شده که عملیات ساخت آن به اتمام رسید و مسکن‌ها تحویل مردم می‌شود.