جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ایجاد 15 هزار فرصت شغلی در مازندران طی سالجاری - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد 15 هزار فرصت شغلی در مازندران طی سالجاری

استاندار مازندران با اعلام اینکه تلاش‌های زیادی برای ایجاد اشتغال در بحث اقتصاد مقاومتی استان انجام شد، گفت: طی سال جاری در بحث اقتصاد مقاومتی بیش از 15 هزار شغل باید در مازندران ایجاد شود.

ایجاد 15 هزار فرصت شغلی در مازندران طی سالجاری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح جلودار ظهر امروز در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: یکی از اقدامات اساسی در برگزاری اردوهای جهادی کمک به محرومان است.

وی با بیان اینکه جهادگران اردوهای جهادی با حضور در مناطق محروم ضمن حفظ روحیه جهادی به کمک افراد محروم می‌آیند، افزود: انقلابی بودن یکی از شاخصه‌های حضور در اردوهایی جهادی است.

استاندار مازندران با اشاره به لزوم توجه به تولید محصولات کشاورزی در کشور خاطرنشان کرد: مازندران ظرفیت بسیار مناسبی در تولید محصولات کشاورزی دارد و از این ظرفیت باید به نحو مطلوب استفاده شود.

فلاح با اعلام اینکه طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان به خوبی اجرا شد، گفت: پیگیری مطلوبی برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان در دستور کار است.

وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای رفع مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان افزود: 200 واحد اقتصادی دارای مشکل مالی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

استاندار مازندران با اعلام اینکه تلاش‌های زیادی برای ایجاد اشتغال در بحث اقتصاد مقاومتی استان انجام شد، اضافه کرد: در سال جاری در بحث اقتصاد مقاومتی بیش از 15 هزار شغل باید در مازندران ایجاد شود.

وی خواستار مشارکت دستگاه‌های اجرایی برای طرح‌های اقتصاد مقاومتی شد و افزود: طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی باید حمایت شود.

استاندار مازندران با اعلام اینکه اشتغال در روستاها باید مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: هیچ روستایی مازندرانی نباید بیکار باشد.

وی در پایان گفت: برای ایجاد اشتغال نباید از ظرفیت مرکز فنی‌و‌حرفه‌ای و هنرستان‌ها غافل شد.