جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

ایجاد پرواز قزاقستان - ساری مورد حمایت مازندران قرار گرفته است - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد پرواز قزاقستان - ساری مورد حمایت مازندران قرار گرفته است

'محمد کاوه ' روز چهارشنبه در جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی از مازندران به عنوان یکی از استان های مهم گردشگری سلامت کشور یاد کرد و اظهار داشت : باید تلاش کنیم تا جذب گردشگری سلامت و بیماران را از کشورهای حوزه دریای خزر داشته باشیم.

کاوه با اعلام اینکه استانداری مازندران نیز در توسعه مراودات همکاری کشورهای منطقه پیشتاز است، افزود: امیدواریم با توسعه خطوط پروازی بتوانیم نقش مازندران در توسعه را ارتقا دهیم.

وی با بیان اینکه مقوله گردشگری سلامت را در مازندران رونق بیشتری می دهیم، گفت: اتاق بازرگانی استان نیز به نوبه خود در تلاش برای تقویت گردشگری سلامت است.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق مازندران با اشاره به اینکه فضای درمانی و پزشکی استان برای توسعه گردشگری سلامت فراهم است، افزود: همکاری و همیاری همه مردم و مسوولان برای تقویت گردشگری سلامت اثرگذار است.

کاوه با بیان اینکه خط پروازی مستقیم ساری – دبی نیز هفته های آینده در مازندران آغاز می شود، گفت: ارایه خدمات مشترک درمانی و بهداشتی مازندران و کشورهای عربی از برنامه ها مهم استان است.

وی با اشاره به ظرفیت های دانشگاه های پزشکی و مراکز درمانی مجهز به تجهیزات پیشرفته ،بیان داشت : ظرفیت درمانی و پزشکی بیمارستان های استان برای توسعه گردشگری سلامت موثر هستند.