جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

ایجاد فرصتهای شغلی نیازمند استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاران است - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد فرصتهای شغلی نیازمند استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاران است

ˈامید نیک نژادˈ روز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان جویبار اعلام کرد: با توجه به محدودیتهای اعتباری ، ایجاد ظرفیت اشتغال برای تمامی افراد جامعه با اعطای اعتبارات دولتی ممکن پذیر نیست.

وی ادامه داد: این درحالیست سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در ایجاد اشتغال در بخش های مختلف جامعه نقش آفرین باشند .

فرماندار شهرستان جویبار با گلایه از برخی سنگ اندازی در انجام امور سرمایه گذاری در این شهرستان عنوان کرد: این گونه اقدامات و سنگ اندازی ها ،چالشی در مسیر راه اشتغال جامعه به شمار می رود که باید برطرف شود .

وی از کار سرمایه گذاران بعنوان اقدامی در جهت رفع مشکلات یادکرد و افزود: وظیفه این است تا نسبت به حل مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران تلاش شود تا موجبات دلگرمی آنان فراهم شود .

نیک نژاد از وجود سرمایه گذار در هر منطقه ای بعنوان پتانسیل خوب برای اشتغال نام برد و ادامه داد: خوشبختانه شهرستان جویبار از این ظرفیت بهره مند است .

وی گفت : در سال گذشته بیش از یکهزار و 200 فرصت شغلی در مشاغل خانگی و توسعه بخش کشاورزی در جویبار ایجاد شد که 150میلیارد ریال اعتبار دولتی صرف اجرای این طرحها شد .