جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

ایثارگران به عهدنامه‌ای که با امام و رهبری بستند وفادار هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

ایثارگران به عهدنامه‌ای که با امام و رهبری بستند وفادار هستند

ایثارگران به عهدنامه‌ای که با امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی بستند وفادار هستند. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدتقی حسین‌زاده پیش‌ازظهر امروز در حاشیه دیدار مسئولان آبفای مازندران از آسایشگاه جانبازان ساری در جمع خبرنگاران؛ جانبازان را به عنوان استوانه‌های نظام و سند افتخار ملت خواند و بیان داشت: امروز نیز ایثارگران پای ارزش‌های ما ایستاده‌اند و به عهدنامه‌ای که با امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی بستند وفادار هستند.

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه جانبازان ذخایر پربرکت انقلاب و سند زنده هشت سال دفاع مقدس هستند گفت: جانبازان نزد ملت غیور ایران اسلامی از ارج و قرب بالایی برخوردار و سخنان آنان برای مردم حجت است.

وی با اشاره به ارزش ایثار و جانبازی تصریح کرد: ایثار از بارزترین نشانه‌های انسان مومن است و جانبازان نمونه زنده این خصلت برتر در برابر دیدگان ما هستند.

حسین‌زاده با تاکید بر اینکه دیدار از ایثارگران عرصه‌های جهاد در راه ارزش‌های والای انسانی برای هر کسی یک افتخار و برای ما مسئولان یک وظیفه است افزود: جانبازان و ایثارگران می‌توانند در محیط خانواده، مساجد و جامعه به عنوان حامیان آب، مردم را دعوت به مصرف صحیح آب کرده و همکاران ما را که همواره تلاش می‌کنند تا آب را به طور مستمر برای مردم تامین کنند یاری دهند.