جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

آیت الله طبرسی : رسانه ،نقش مهمی دربرابر تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ها ایفا می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

آیت الله طبرسی : رسانه ،نقش مهمی دربرابر تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ها ایفا می کند

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مازندران نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با مدیران صدا وسیمای مازندران گفت : تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ها از موضوعات مهم جهان امروز است که نباید از آن غافل شد.

آیت الله طبرسی : رسانه ،نقش مهمی دربرابر تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ها ایفا می کند

آیت الله طبرسی با اشاره به نقش سازنده و برجسته رسانه در جهت دهی و بقاء حکومت ها افزود : بنا به فرمایش امام خمینی (ره) تلویزیون یک دانشگاه است و همه ما باید برای حفظ آن هوشیار باشیم .
نماینده ولی فقیه در مازندران خاطر نشان کرد : ریشه و اصل زبان طبری ،گویش محلی مازنی  است و در رسانه استانی باید به این گویش توجه بیشتری شود  .
وی اظهار داشت : رسانه استانی باید در راستای معرفی تولیدات و دستاوردهای استان در عرصه های گوناگون از جمله معرفی افراد خوش ذوق ،شعرا،نخبگان و مخترعان در رسانه استانی گام بردارد  .
در ادامه علی صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مازندران هم در این دیدار با اشاره به هزینه 3 میلیارد تومانی برای ایجاد استودیوی رادیویی واستودیوی تلویزیونی در غرب مازندران گفت: تقویت و توجه به غرب استان از برنامه های مهم صدا وسیمای مازندران است .
مدیر کل شبکه مازندران افزود : برنامه گلبانگ ساحل که بعد از ماه رمضان آغاز شد ، با استقبال ویژه مردم مواجه شده است.
به گفته وی تولید برنامه های روستاهای مازندران در قالب برنامه ای با عنوان امیرستون به منظور تقویت زبان محلی در حال ضبط و پخش است.