رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

ايران اسلامي امروز به برکت انقلاب و شهدا در جايگاه رفيعي قرار دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

ايران اسلامي امروز به برکت انقلاب و شهدا در جايگاه رفيعي قرار دارد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ناصر شکریان بعد از ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهرستان نور با اشاره به آيه "رب ادخلني مدخل صدق و اخرجني مخرج صدق" بر رفتار صادقانه مسئولين تاکيد کرد و افزود:‌ اگر انسان‌ها براي ورود به هر مسئوليتي صداقت در رفتار و گفتار را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دهند بي شک در پايان آن مسئوليت هم صادقانه عمل خواهد کرد.
عضو شوراي فرهنگ عمومي مازندران با بيان اينکه مسئوليت فرهنگي و ديني در جامعه رسالتي الهي است، ادامه داد:‌ امانت‌هايي که خداوند به انسان داد بسياز زياد است که از جمله آن امانت‌ها، اعضا و جوارح،‌ امکانات و نعمت‌هاي الهي و يکي از بارزترين آن همين مسئوليتي است که بر دوش انسان نهاده شد و بايد نسبت به همه اين امانت ها دقت و ظرافت لازم رعايت شود تا در محضر الهي شرمنده نباشيم.

در ادامه حجت الاسلام باقرزاده امام جمعه شهرستان نور با تقدير از تلاش هاي حجت الاسلام اسماعيل رمضاني رئيس اداره تبليغات اسلامي نور خواستار استفاده از ظرفيت هاي موجود اين شهرستان از سوي حجت الاسلام آزاديان شد.

گفتني است،‌ مراسم توديع حجت الاسلام اسماعيل رمضاني و معارفه حجت الاسلام آزاديان با حضور مسئولين شهري و شوراي هيئت هاي مذهبي و اتحاديه مراکز و موسسات قرآني شهرستان نور با قرائت حکم مسئوليت رئيس جديد اين شهرستان برگزار شد.