سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اوقاف به‌ دنبال نهادینه کردن فرامین رهبری در بقاع متبرکه است - نمایش محتوای خبر

 

 

اوقاف به‌ دنبال نهادینه کردن فرامین رهبری در بقاع متبرکه است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: اوقاف به‌ دنبال نهادینه کردن فرامین رهبر معظم انقلاب در بقاع متبرکه و امام‌زادگان است.

اوقاف به‌ دنبال نهادینه کردن فرامین رهبری در بقاع متبرکه است

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام ستار علیزاده ظهر امروز در همایش هیئت شهدای قشر در اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان، اظهار کرد: دفاع از مکتب و آرمان‌های امام (ره) دفاع از مکتب ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه امروز اقتدار و عزت ایران اسلامی را مرهون برکت خط امام و ولایت فقیه هستیم و به فضل خدا این راه با تمام قدرت ادامه دارد، افزود: در موقعیت خاصی قرار داریم که دشمن با تمام وجود برای نفوذ فکری، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی کشور قدم برداشته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های اخیر خود بیش از 100 مرتبه از کلمه نفوذ استفاده کرده‌اند و این وظیفه همه مسئولان نظام را سنگین کرده، تصریح کرد: سازمان اوقاف از کمترین امکانات در راستای ترویج و تبلیغ ارزش‌های انقلاب، سخنان امام و مقام معظم رهبری استفاده کرده است.

این مسئول اوقاف را یک نهاد ممتاز دینی دانست و بیان کرد: اوقاف به‌دنبال نهادینه کردن فرامین رهبر معظم انقلاب در بقاع متبرکه و امام‌زادگان است.

علیزاده با بیان اینکه سپاه همراهی بسیار خوبی در انتخاب هیئت‌امنای مساجد و بقاع متبرکه با اوقاف دارد، گفت: تعامل اوقاف و سپاه در اماکن مذهبی استان موجب اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری می‌شود.