حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

آوشکه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

آوشکه

تهیه کننده:پیشنمازی
نریتور:سعید عرب
گرافیست:معافی
تدوینگر:صمدی فر-معافی
دستیار تهیه:غلامی-نوروزی

این برنامه گلچینی از آیتمهای برجسته و فاخربرنامه های تولیدی است که با اضافه کردن قالب های گرافیکی به روز،ویترین برنامه را امروزی و جوان پسند تر شده است.
یکی از احساسات پیچیده انسان حس نوستالژی می باشد. نوستالژی (خاطره‌انگیز، یادمانه یا دریغ ‌پنداشت) یک احساس غم‌انگیز همراه با شادی به اشیا، اشخاص و موقعیت ‌های گذشته است.
دانشمندان معتقدند که نوستالژی ،نوعی گرایش طبیعی در انسان است که برای همه وجود دارد.بطور میانگین ، مردم هفته ای یک بار دچار این حس می شوند آن هم بوسیله روبرو شدن با چیزهایی همانند یک عطرو بوی آشنا ، قطعه موسیقی یا یک عکس قدیمی.
نوستالژی احساس ارتباط داشتن با دیگران را تشدید می کند . وقتی که حس نوستالژی به سراغمان می آید تمایل ما بیشتر به سمت شادتر شدن، اعتماد به نفس گرفتن و نزدیک شدن به کسانی است که دوستشان داریم و احساس می کنیم که زندگی معنای بیشتری هم دارد. و از نظر فیزیکی ، این احساس به ما گرمای بیشتری می بخشد.
نوستالژی خاطره های دور و نزدیک دوست داشتنی و غیر قابل تکرار را بر می انگیزد .تصاویر،فیلم ها و  برنامه ها،مجریان قدیمی و ... که به نوعی حس نوستالژی را بر می انگیزانند در برنامه آویشکه  به نمایش گذاشته می شود تا گذشته غیر قابل تکرار به نوعی دوباره لمس و احساس گردد!
این برنامه چشم اندازی  به برنامه های گذشته مازندران دارد که حس نوستالوژیک مردم را برانگیخته می کند.

 

سال تولید: 1396-1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و عرض ادب،درخواست دارم ازتون که برنامه آوشکه... سعید ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ ۱۶:۰۹

سعید
سلام و عرض ادب،درخواست دارم ازتون که برنامه آوشکه رو به صورت کامل تو سایت قرار بدین تا بتونیم دوباره ببینیمش.ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ ۱۶:۰۹