جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

اورژانس 115 بابل بیش از 12 هزار ماموریت انجام داد - نمایش محتوای خبر

 

 

اورژانس 115 بابل بیش از 12 هزار ماموریت انجام داد

دکتر مهدی محمدیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: از تعداد ماموریت های اورژانس 115 در طول سالجاری، هفت هزارو 100 مورد مربوط به حوزه شهری است و بقیه نیز شامل ماموریت های جاده ای اعم از جاده شهید صالحی، بابلکنار، بندپی غربی و شرقی، جاده بابل به آمل، جاده بابل به قائمشهر و جاده بابل به بابلسر است.

وی با اشاره به اینکه تعداد ماموریت های این مرکز در سالجاری نسبت به سال گذشته رشد داشته است؛ افزود: اورژانس 115 بابل در سال گذشته تعداد 10 هزارو 605 ماموریت داشته است که از این تعداد شش هزارو 339 مورد مربوط به حوزه شهری و بقیه جاده ای بوده است.

محمدیان همچنین ضمن بیان این مطلب که هم اکنون تعداد 9 پایگاه فعال در شهرستان بابل از سوی این مرکز وجود دارد؛ اظهار داشت: از این تعداد، سه پایگاه شهری و شش پایگاه جاده ای می باشد.

ˈمحمدیانˈ گفت: هم اکنون تعداد 16 آمبولانس از سوی اورژانس 115 بابل در مناطق شهری و جاده ای شهرستان فعال است که از این تعداد، دو پایگاه به صورت دو آمبولانسه ،11 پایگاه دارای یک آمبولانس و بقیه به صورت پشتیبانی فعالیت می کنند.

رییس اورژانس 115 بابل همچنین ضمن بیان این مطلب که در حال حاضر 70 نیروی انسانی با این مرکز همکاری می کنند؛ افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی مرد در مرکز اورژآنس 115 ،خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی بابل با تمهیدات انجام شده توانسته بخشی از مشکلات این اورژانس را کاهش دهد.