جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اوج رامسر قهرمان مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اوج رامسر قهرمان مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور شد

تیم اوج رامسر در پایان ششمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در شهرستان بابلسر مازندران برگزار شد ، به مقام قهرمانی دست یافت.

اوج رامسر قهرمان مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این رقابت ها که با حضور 14 تیم به مدت چهار روز در ساحل شهرستان بابلسر جریان داشت ، سه شنبه شب پایان یافت .
در پایان این مسابقات تیم 2 نفره عباس پورعسگری و آرش وکیلی از تیم اوج رامسر با پیروزی 2 بر صفر برابر تیم 2 نفره رحمان رئوفی و بهمن سالمی از هتل کانیارعلی آباد کتول به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت وجایزه نقدی 36 میلیون ریالی را نیز از آن خود کرد.
تیم اوج رامسر در این مسابقه در 2 ست و با امتیازهای( 21 بر 18 ) و( 21 بر 12 ) برابر حریف مدعی خود پیروز شد و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.
در دیدار رده بندی این رقابت ها نیز تیم فرمانداری آق قلا با ترکیب آق محمدسلاق و حامد میرزاعلی به مصاف تیم ابراهیم سنسبیلی و محمود پورقاز از تیم آکادمی شهیدان شهمیری رفتند که در پایان تیم آق قلا با شکست 2 برصفر حریف ، در رده سوم این مسابقات ایستاد.
تیم دوم و سوم این رقابت ها به ترتیب 28 و 19 میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کردند.
به گزارش ایرنا، در پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال 95 که از 12 مهر به مدت سه روز با حضور 16 تیم در شهرستان انزلی برگزار شده بود ، تیم های الف و ب اوج رامسر و آتیه سازان صنعت آرین رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.
در چهارمین دوره این مسابقات هم که شهریور ماه در شهرستان چمخاله استان گیلان برگزار شد ، تیم اوج رامسر قهرمان شده بود و در دوره سوم در مرداد ماه تیم جهانرو بجنورد به عنوان میزبان در مقام اول ایستاد ، در دوره دوم در تیر ماه به میزبانی شهرستان نور مازندران، تیم دانشگاه آزاد علی آباد گلستان در صدر قرار گرفت و در نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال 95 که خرداد ماه به میزبانی شهر آق قلا استان گلستان برگزار شد ، تیم هتل کانیار علی آباد قهرمان شده بود.