سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اهدا 110 میلیون ریالی خیران به امامزاده سید زکریا (ع) ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

اهدا 110 میلیون ریالی خیران به امامزاده سید زکریا (ع) ساری

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ' ابراهیم حیدری ' در گفت و گویی به اجرای طرح مودت در شهرستان ساری اشاره کرد و گفت: در مناسبت های مختلف طرح مودت در اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه ساری برگزار می شود.

وی اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس طرح مدت در امامزاده سید زکریا (ع) ساری با حضور خیران و هیات امنای این امامزاده برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری همچنین از مساعدت خیران برای ساخت بقعه و نصب ضریح امامزاده چهل دختر ساری خبر اد.

وی از مساعدت یک خیر برای ساخت بقعه امامزاده چهل دختر خبر داد و گفت: این امامزاده در روستای پاچی منطقه دودانگه ساری واقع شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری با بیان اینکه خیر نیک اندیش آقای صالحی در راستای پرداخت ثلث والده خود قول مساعدت برای ساخت این بقعه را داده است، افزود: هزینه تقریبی برای ساخت این بقعه یک میلیارد ریال می باشد.

حیدری تصریح کرد: خیرنیک اندیش مساعدت ساخت کامل این بقعه را تا سال آینده داده است.

وی از ساخت و نصب ضریح امامزاده چهل دختر روستای پاچی خبر داد و گفت: برادران رمضانی قول ساخت و نصب ضریح این امامزاده را پس از پایان کار ساخت و ساز بقعه داده اند.

این مسئول خاطرنشان کرد: بقعه متبرکه امامزاده چهل دختر روستای پاجی دودانگه به مساحت 800 متر مربع در روز ولات امام رضا (ع) در سال آینده افتتاح می شود.