جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

اهدای جهیزیه به 888 زوج‌ جوانان مازندرانی - نمایش محتوای خبر

 

 

اهدای جهیزیه به 888 زوج‌ جوانان مازندرانی

مدیر امور شعب موسسه آبشار عاطفه‌های مازندران از فعالیت 20 مرکز آبشار عاطفه‌ها در مازندران خبر داد و گفت: با مشارکت دستگاه‌ها و مردم 888 جهیزیه در اختیار زوج‌های نیازمند قرار می‌گیرد.

اهدای جهیزیه به 888 زوج‌ جوانان مازندرانی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آرش حسین‌نژاد پیش از ظهر امروز در دیدار دست‌اندرکاران مراکز آبشار عاطفه‌های شهرهای مازندران با استاندار مازندران اظهار کرد: 20 مرکز آبشار عاطفه‌ها در مازندران فعال است.

وی افزود: به‌زودی به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) از سوی موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های مازندران و با مشارکت دستگاه‌ها و مردم 888 جهیزیه در اختیار زوج‌های نیازمند قرار خواهد گرفت.

استاندار مازندران نیز در این دیدار گفت: فرهنگ کمک داوطلبانه و مشارکت در امور خیریه باید تقویت شود.

ربیع فلاح با اشاره به اینکه مشارکت و دعوت مردم به کارهای خیر و عام‌المنفعه در جامعه‌های مدرن و پیشرفته هم وجود دارد، افزود: حسن نوعدوستی و کمک به همنوع باید در جامعه ترویج شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه توسعه موسسات خیریه می‌تواند به حل مشکلات افراد جامعه کمک بزرگی کند، تصریح کرد: دولت به تنهایی قادر به حل مشکلات جامعه نیست و مشارکت مردم می‌تواند بسیاری از کمبودها را جبران کند.

وی با اشاره به اینکه چشم اقشار آسیب‌پذیر جامعه به همت بلند همین موسسات خیریه است از توسعه مراکز آبشار عاطفه‌ها در شهرهای مازندران ابراز خرسندی کرد و ابراز امیدواری کرد که شاهد فعالیت این مراکز در همه شهرهای مازندران باشیم.

در این نشست تعدادی از مسؤولان آبشار عاطفه‌های شهرهای مازندران به تشریح برنامه‌ها و انتظارات خود پرداختند.