سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اهدای جهیزیه به 34 نوعروس مددجوی نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

اهدای جهیزیه به 34 نوعروس مددجوی نوشهر

رفیع خانکشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به اجرای 320 طرح اشتغالزایی مددجویان در کمیته امداد امام‌خمینی نوشهر اظهار داشت: 130 مورد از این طرح‌های اشتغالزایی در منطقه محروم کجور بوده است.

وی در ادامه با اشاره به اهدای جهیزیه به 34 نوعروس مددجوی این شهرستان تصریح کرد: 340 میلیون ریال در این بخش اعتبار هزینه شده است.

خانکشی با اعلام این‌که کلاس آموزشی برای 78 نوعروس این نهاد برگزار شد، خاطرنشان کرد: این مددجویان در کلاس‌های آموزش خانواده در بخش احکام زناشویی، اعتیاد و راه‌های تحکیم روابط زن و شوهر آموزش دیدند.

مدیر کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان نوشهر در ادامه از افتتاح دو واحد مسکونی مددجویان این نهاد همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: این واحدهای مسکونی از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری، بنیاد مسکن و کمیته امداد امام‌خمینی تحویل مددجویان شد.

وی از اختصاص هزینه 100 میلیون تومانی برای این واحدهای مسکونی خبر داد و اظهار داشت: 50 میلیون تومان از این اعتبارات از سفر مقام معظم رهبری و بقیه توسط بنیاد مسکن، خیران و کمیته امداد امام‌خمینی اهدا شد.

خانکشی با اشاره به اجرایی شدن 320 طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی نوشهر در سال‌جاری عنوان کرد: 130 مورد از این طرح‌های اشتغالزایی در منطقه محروم کجور بوده است.

وی خاطرنشان کرد: این طرح‌ها به صورت نمادین با حضور مسئولان شهرستانی به بهره‌برداری رسید.