جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

اهداف شهدا به دانش‌آموزان شناسانده شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اهداف شهدا به دانش‌آموزان شناسانده شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: مسیر و اهداف شهدا باید به خانواده‌ها و دانش‌آموزان شناسانده شود.

اهداف شهدا به دانش‌آموزان شناسانده شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عباسعلی رضایی صبح امروز در یادواره شهدای دانش‌آموزی استان مازندران که با محوریت شهید رضادوست در دبیرستان دخترانه شاهد برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری 2 هزار یادواره برای 2 هزار شهید دانش‌آموزی در مازندران جای تقدیر دارد که باید در تقویم یادواره شهدای استان ثبت شود.

وی تجلیل و تکریم از شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی را وظیفه همگانی دانست و افزود: در سال‌های اخیر به‌دنبال برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح استان، شهرستان و محلات رفتیم اما متأسفانه به علت چرایی و علت شهدا نپرداختیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه شهدا تعلق‌خاطر به دنیا نداشتند، ادامه داد: آرمان‌ها، مسیر و هدف شهدا باید به خوبی به جامعه شناسانده شود.

وی با تأکید بر اینکه مسیر و اهداف شهدا باید به خانواده‌ها و دانش‌آموزان شناسانده شود، تصریح کرد: بعد از سال‌ها حقانیت نظام در جهان ثابت شد و فقط به‌خاطر رشادت‌ها و خون شهدا است.

رضایی با بیان اینکه امروز رئیس جمهوری کشور به کشورهای اروپایی سفر می‌کند و به او عزت و افتخار می‌دهند به خاطر خون شهدا است، تصریح کرد: شهدا به نظام و کشور عزت و افتخار دادند.

وی با بیان اینکه باید راه و مسیر شهدا را ادامه دهیم، گفت: نباید از مسیر شهدا که برای ما به‌ارمغان آوردند خارج شویم.