سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

انقلاب اسلامی منشأ تغییرات سیاسی در دنیا است - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی منشأ تغییرات سیاسی در دنیا است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: انقلاب اسلامی منشأ همه تحولات و تغییرات سیاسی در دنیا و جهان اسلام است.

انقلاب اسلامی منشأ تغییرات سیاسی در دنیا است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حجت‌الاسلام ستار علیزاده در جمع راهپیمایان 22 بهمن‌ماه این شهرستان اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی نعمت بزرگ الهی برای مردم کشورمان است.

وی افزود: انقلاب اسلامی امروز بزرگ‌ترین پدیده سیاسی در دنیا است که الگویی برای همه مردان و زنان مسلمان و غیرمسلمان محسوب می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه امروزه انقلاب اسلامی منشأ همه تحولات و تغییرات سیاسی در دنیا و جهان اسلام است، تصریح کرد: تحقق این انقلاب آرزوی دیرینه همه انبیا و اولیا بوده است.

علیزاده با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی جهان زور، زر و تزویر را به لرزه درآورد، خاطرنشان کرد: انقلاب روح امید در همه مستضعفان دنیا دمید.

وی با اشاره به اینکه این انقلاب با همه بحران‌ها، تحریم، مسائل و مشکلاتی که دنیای استکبار علیه آن به وجود آورد دستاورد بزرگی داشته است، افزود: دشمنان نظام از گذشته تاکنون با تدبیر امام امت، آگاهی و بصیرت رهبر انقلاب اسلامی و آگاهی مردم از دشمنی‌ها و براندازی اصل نظام جمهوری اسلامی مایوس شدند.

این مسئول با تاکید بر اینکه دشمنان اسلام و انقلاب امروزه به دنبال هر منفذی برای ضربه به نظام هستند، خاطرنشان کرد: امروزه شایعه‌پراکنی و ایجاد شبهه در اصل نظام و انقلاب برای زیر سئوال بردن آن از اهداف دشمنان است.

علیزاده افزود: امروزه انقلاب اسلامی هر روز مستحکم‌تر از گذشته می‌شود و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه که هر سال پرشورتر از گذشته است گواهی بر این ادعاست.

وی 22 بهمن‌ماه را عید واقعی و سیاسی ملت ایران دانست و گفت: این روز سالگرد عزت مردم ایران بوده و باید در آن بیشتر از گذشته دستاوردهای انقلاب اسلامی هویدا شود.