جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

انقلاب اسلامی با محوریت قرآن معنی و مفهوم پیدا می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی با محوریت قرآن معنی و مفهوم پیدا می کند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران شاه بیت کلام مقام معظم رهبری را مبارزه با استکبار دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران به برکت قرآن کشوری قدرتمند و اثرگذار در جهان است و انقلاب اسلامی با محوریت قرآن معنی و مفهوم پیدا می کند.

انقلاب اسلامی با محوریت قرآن معنی و مفهوم پیدا می کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ستار علیزاده روز یکشنبه در جلسه کمیته قرآن ستاد دهه فجر استان مازندران، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم نورانیت قرآن را در جامعه و بین مردم نورافشانی کنیم.
وی با اشاره به اینکه منشا پیروزی ایران اسلامی قرآن بود و تمامی بنیه های نظام برگرفته از قرآن است، افزود: گفتمان کشور از زمان ابتدای انقلاب تاکنون گفتمان قرآن کریم است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه امام راحل جملات و بیانات خداوند در قرآن را مبنای کار در انقلاب قرار داد، تصریح کرد: هرکسی به قرآن متصل شود و کار عملی را با نگاه قرآنی انجام دهد مانند قرآن ماندگار می شود.
این مسئول مبارزه با استکبار و مخالفت با جریان ظلم و ستم را یک اصل مسلم قرآنی دانست که باید رعایت شود و اضافه کرد: تاکنون بحث استکبارستیزی در ایران اسلامی رعایت شده است.
علیزاده شاه بیت کلام مقام معظم رهبری را مبارزه با استکبار دانست و بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران به برکت قرآن کشوری قدرتمند و اثرگذار در جهان است و انقلاب اسلامی با محوریت قرآن معنی و مفهوم پیدا می کند.
وی اظهار کرد: اگر قرآن، ولایت و ارزش های دینی را برداریم چیزی برای ما باقی نمی ماند و امروز شاهد این هستیم که دشمن با نفوذ می خواهد ملت ایران را از ولایت فقیه دور کند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران مخالفت با انقلاب را مخالفت با قرآن، اسلام و اهل بیت دانست و گفت: نمی شود انقلاب اسلامی ایران را از قرآن و اهل بیت جدا کرد و فتنه گران به دنبال این هستند تا قرآن را از انقلاب جدا کنند و بعضی ها در داخل و خارج از کشور دل در گرو آمریکا بستند.
این مسئول با بیان اینکه باید در کل سال به دهه فجر توجه کنیم و برای این ایام برنامه ریزی ارزشمندی کنیم، افزود: ما هنوز از ظرفیت قرآن به درستی استفاده نکردیم و اگر از این ظرفیت بهره گیری کنیم در ابعاد مختلف جامعه مانند سیاست، اقتصاد، فرهنگ و... وضعیت ما بهتر از این شرایط می شود.
علیزاده با اشاره به اینکه اگر اطاعت پذیری مردم از ولایت فقیه و قرآن نبود کشور نمی توانست از فتنه 88 سربلند بیرون خارج شود، اضافه کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برای ما بسیار حساس است و فرق این دوره از انتخابات با دوره های قبلی این است که الان جریان نفوذی قصد حضور در انتخابات را دارد.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی های خود به مسئله نفوذ اشاره کردند و همچنین در سخنرانی های اخیر به ورود افراد ناسالم نیز اشاره داشتند، ادامه داد: دستگاه های فرهنگی به دنبال جریان ارزشی، انقلابی و ولایی در انتخابات جاری هستند و نباید بگذاریم مجلس ششم و فتنه 88 دوباره تکرار شود.