سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

انعکاس مشکلات به مسوولان، یکی از رسالت های مهم حلقه های صالحین سپاه است - نمایش محتوای خبر

 

 

انعکاس مشکلات به مسوولان، یکی از رسالت های مهم حلقه های صالحین سپاه است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈ علی معلمی ˈ جمعه شب در دیدار با سرمربیان و مسوولان تربیت و آموزش نواحی سپاه کربلا مازندران در قائمشهر افزود: تفسیر درست و انتقال صحیح مفاهیم رهنمودهای مسوولان به آحاد جامعه اسلامی نیز از ماموریت های برجسته حلقه های صالحین است.

و امام جمعه قائمشهر با تاکید بر رسالت حلقه های صالحین در اصلاح سبک زندگی، اظهار داشت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند فرهنگ زندگی متاثر از تفسیر ما از زندگی است و هر هدفی را که برای زندگی تعیین کنیم سبک خاصی را به همراه می آورد.

سردار ˈ سید محمد تقی شاهچراغیˈ فرمانده سپاه کربلا نیز در این نشست با اشاره به بعضی پدیده های منفی اجتماعی در استان مازندران ، گفت: ارکان شجره طیبه صالحین ارتقاء سطح زندگی آحاد جامعه اسلامی است.

معاون تربیت و آموزش سپاه کربلا هم در این جلسه با تبیین رسالت های خطیر حلقه های صالحین در تعالی بخشی اجتماعی، گفت: وظیفه امروز مسلمانان این است که با استفاده از ذخایر عظیم فرهنگی که به قرآن و سیره نبوی اتکا دارد، الگوی دقیق ، حقیقی و کارآمد به جهان ارائه کنند که پاسخگوی نیازهای فطری، واقعی و فراگیر بشر امروز باشد و بتواند او را در مقابل الگوهای منحرف و سکولار یاری کند.

حجت الاسلام ˈ حیدر قاسمیان ˈ با تاکید بر مقابله با تهاجم سایبری دشمن، افزود: مهندسی اجتماعی در جنگ سایبری نقش تعیین کننده ای دارد.