جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

انسداد محور کندوان برای پایدارسازی تونل امیرکبیر - نمایش محتوای خبر

 

 

انسداد محور کندوان برای پایدارسازی تونل امیرکبیر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس از مسدود شدن محور کرج چالوس برای پایدارسازی تونل امیرکبیر(شماره ۵) خبر داد.

انسداد محور کندوان برای پایدارسازی تونل امیرکبیر

مهدی صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس، از انسداد محور کندوان در مسیر تونل شماره پنج(تونل امیرکبیر) خبر داد و گفت: برای اجرای عملیات پایدارسازی ۷۰۰ متر بحرانی تونل امیرکبیر(تونل شماره پنج) در محدوده استان البرز، محور کندوان از تاریخ ۲۵ دی‌ماه تا ۲۰ اسفند‌ماه در ساعاتی از شب مسدود می‌شود.

وی با بیان اینکه از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه شب تا۵:۳۰ دقیقه صبح(غیر از روزهای پنج‌شنبه و جمعه، روزهای تعطیل رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه) محور کندوان مسدود می‌شود، افزود: مسیرهای جایگزین برای تردد در این زمان و ساعات در محورهای فیروزکوه و هراز خواهد بود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس در پایان با اشاره به اینکه اجرای عملیات در طول روز همزمان با عبور ترافیک صورت می‌گیرد، گفت: در طول این دوره نیز نیروهای راهداری با گشت‌زنی منظم برای کنترل ایمنی مسیر و کنترل و هدایت ترافیک به‌مسیر جایگزین در صورت لزوم، اطلاع‌رسانی به شیوه‌های مختلف و پاکسازی مسیر بلافاصله پس از پایان عملیات تمهیدات مورد نیاز را برای اجرای بهتر عملیات ایمن‌سازی فراهم می‌کنند.