جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

انجام 67 مورد عملیات آتش‌نشانی در تعطیلات نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام 67 مورد عملیات آتش‌نشانی در تعطیلات نوروزی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: 67 مورد عملیات آتش‌نشانی در تعطیلات نوروزی امسال از سوی ماموران این سازمان انجام شد.

انجام 67 مورد عملیات آتش‌نشانی در تعطیلات نوروزی

حسین نذیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل، اظهار کرد: از نخستین ساعت آغاز سال جدید ماموران سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل خدمات مختلفی به همشهریان، مسافران و گردشگران نوروزی ارائه دادند.

وی با اشاره به انجام 67 عملیات توسط سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل و ارائه خدمات امداد و اطفا به شهروندان و مسافران، خاطرنشان کرد: عملیات اطفایی با انجام ماموریت در اطفای حریق منازل، خاموش کردن آتش مغازه، خودرو و ضایعات بوده و در بخش امدادی در تصادفات جاده‌ای، گرفتار شدن در آسانسور، درب و سیلاب نیروهای آتش‌نشانی حضور فعال داشتند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل با اشاره به اینکه در روزهای نخست امسال با حضور گسترده در مرکز مدیریت بحران برای مقابله با حوادث احتمالی زلزله نیروهای این سازمان در حالت آماده‌باش بودند، تصریح کرد: در روزهای پایانی سفر نوروزی هم سیل و سیلاب سبب گرفتار شدن مردم زیادی در شهر و روستاهای آمل شد که با همکاری نیروهای امدادی، جمعیت هلال احمر، اورژانس 115، پلیس 110 و دستگاه‌های خدمت‌رسان همانند ادارات گاز و برق خدمات لازم ارائه شد.

این مسئول با اشاره به نجات جان 21 فرد گرفتار در سیلاب روستای بلیران، افزود: این حادثه صبح روز جمعه همزمان با 13 فروردین و روز طبیعت اتفاق افتاده است که عوامل آتش‌‌نشانی حضور فعال داشتند.

نذیری با اعلام انجام عملیات صبح امروز توسط ماموران سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل در برخورد یک دستگاه خودروی پراید با ماشین‌آلات راهداری، اظهار کرد: این حادثه سه مصدوم داشت.

وی با اشاره به اعلام گزارش تصادف توسط تماس با سامانه 125 در میدان امام حسین (ع) بر روی پل روگذر، گفت: این عملیات حدود ساعت 10 و 10 دقیقه صبح امروز گزارش شده بود.