جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

انجام 16 ماموریت تصادفی طی یک روز توسط اورژانس بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام 16 ماموریت تصادفی طی یک روز توسط اورژانس بابل

مهدی محمدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: در تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر برخورد موتورسیکلت با عابر پیاده در خیابان کشاورز میدان دانشگاه بلافاصله تکنسین‌های پایگاه دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: تکنسین‌های اورژانس 115 بابل پس از اقدامات پزشکی از قبیل سرم‌ترابی، اکسیژن‌تراپی و آتل‌گیری دو مصدوم این حادثه را که دو مرد 25 و 50 ساله بودند را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین در تماس دیگری با اورژانس 115بابل مبنی بر تصادف دو خودرو مزدا با پراید در جاده کیاکلا سلطان محمد طاهر بلافاصله تکنسین‌های پایگاه جاده‌ای بیشه‌سر به محل حادثه اعزام شدند.

محمدیان با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه از ناحیه قفسه سینه،کمر و سر آسیب دیده بودند،گفت: دو مرد 60 و 59 ساله سرنشین و راننده خودرو مزدا و زن 52 ساله سرنشین پراید مصدومان این حادثه بودند که پس از اقدامات پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند.

رئیس اورژانس 115 بابل اظهار داشت: عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی،عدم استفاده از کمربند ایمنی،عدم استفاده از کلاه ایمنی توسط راکبان موتورسیکلت و نامناسب بودن وضعیت جاده‌ای از مهم‌ترین عوامل وقوع تصادف در شهرستان بابل بوده که بیشتر ماموریت‌های اورژانس 115 بابل را به خود اختصاص داده است.