سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

انجام یک هزار و ۵۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام یک هزار و ۵۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی آمل

عباسعلی زمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار  داشت: برای خدمات به مسافران و شهروندان اداره بازرگانی این شهرستان از 15 اسفند ماه 92 طرح ویژه نظارتی ایام نوروز را آغاز کرده و این طرح همچنان ادامه دارد.

وی با اعلام اینکه طرح ویژه نظارتی ایام نوروز تا 15 فروردین 93 فعالیت دارد،افزود: در این طرح 20 بازرس و ناظر به همراه حدود 50 ناظر افتخاری برای رصد و نظارت بر واحدهای صنفی و مراکز عرضه کالا و خدمات در سطح شهرستان آمل از صبح تا 18 عصر فعالیت دارند.

زمانی با تاکید اینکه در این مدت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی نیز نظارت می‌شود، خاطر نشان کرد: با آغاز این طرح بیش از 1500 بازرسی در سطح شهرستان انجام شده و برای 215 متخلف پرونده تشکیل شده و پرونده‌ها برای روند صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

به گفته رئیس اداره بازرگانی آمل، ارزش ریالی تخلفات ایام نوروز در این شهرستان 76 میلیون و 287 هزار و 385 ریال برآورد شده است.

زمانی از کشیک 31 واحد خبازی شهری و روستایی این شهرستان در ایام نوروز خبر داد و گفت: در طرح نظارتی نوروز بیش از 150 بازدید و بازرسی از واحدهای نانوایی نیز انجام شده است.

وی از مسافران نوروزی و همشهریان خواست هرگونه تخلف واحدهای صنفی، اقتصادی، گران‌فروشی و تخلف در مراکز عرضه‌کننده کالا و خدمات را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 اطلاع دهند تا در کمترین زمان شکایات رسیدگی شده و با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.