سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

انجام وزن‌کشی مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام وزن‌کشی مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جویبار محل برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان تاکنون هشت تیم از کشورهای چین، بنگلادش، بروندیی،آمریکا، ترکیه، آذربایجان، کوبا و افغانستان وارد استان مازندران شدند.

کشتی‌گیران از طریق اتوبوس از تهران به مازندران وارد شدند و این مسئله با توجه به دوری راه موجب گلایه کشتی‌گیران مهمان شد.

جویبار با توجه به اینکه بیشترین تعداد کشتی‌گیران در میدان‌های ملی، بین‎المللی و جهانی دارد، میزبانی این مسابقات را که برای نخستین بار برگزار می‌شود، بر عهده گرفت.

بقیه تیم‌های خارجی و داخلی شرکت کننده در مسابقات جام باشگاه‌های جهان تا ساعت 14 امروز وارد مازندران می‌شوند و وزن‌کشتی این مسابقات نیز ساعت 16 در خانه کشتی جویبار که به نام خانه کشتی رضا یزدانی نام دارد، انجام می‌شود.

دستگاه‌های امنیتی و اجرایی نیز آماده میزبانی شایسته از این مسابقات هستند و تمهیدات لازم در این زمینه انجام شده است.

فروش بلیط در چهار نقطه از شهر جویبار انجام می‌شود و بر اساس اعلام فقط 700 بلیط توزیع می‌شود که قیمت بلیط برای مسابقه فینال 50 هزار تومان و برای مسابقات دیگر 30 هزار تومان است.

کمبود بلیت برای علاقه‌مندان و کشتی‌ دوستان در جویبار دلخوری این افراد را رقم زده است.

با توجه به اینکه سالن مهدی حاجی‌زاده جویبار محل برگزاری این مسابقات ظرفیت 2 هزار تماشاگر را دارد فقط 700 بلیت در اختیار تماشاگران قرار می‌گیرد که علاقه‌مندان به کشتی در جویبار خواستار تغییر در این روند هستند.

قرار است مسابقات از شبکه تبرستان به صورت زنده پخش شود این صحبتی است که از سوی مسئولان به علاقه‎مندان به کشتی در جویبار وعده داده می‌شود اما جوانان و نوجوانان کشتی‌ دوست و کشتی بلد جویبار نیز می‌گویند دوست داریم مسابقات را از نزدیک پیگیری کنیم.

آنچه در شهر جویبار دیده می‌شود آمادگی این شهرستان برای میزبانی از مسابقات است به گونه‌ای که در سطح شهر بنر کشتی‌گیران بزرگ و پهلوانان این رشته به نمایش گذاشته شده است.

{jcomments off}