جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

انجام معاملات شفاف، موجب امنیت جامعه و اعتماد مردم می شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انجام معاملات شفاف، موجب امنیت جامعه و اعتماد مردم می شود

انجام معاملات شفاف، موجب امنیت جامعه و اعتماد مردم می شود


استاندار مازندران نظم بخشی و شفاف سازی معاملات را بسیار مهم خواند و گفت : انجام معاملات شفاف، موجب امنیت جامعه و اعتماد مردم می شود.

انجام معاملات شفاف، موجب امنیت جامعه و اعتماد مردم می شود


ساری - ایرنا - 
انجام معاملات شفاف، موجب امنیت جامعه و اعتماد مردم می شود
ربیع فلاح جلودار در نشست با مدیرکل ثبت اسناد و املاک ، اعضاء کانون سردفتران و دفتریاران و دفتریاران استان وجود دفاتر ثبت و فعالیت آنان را موجب آرامش روحی و روانی مردم دانست و خاطر نشان ساخت: باید با توسعه دولت الکترونیک و بهره گیری از فناوری در فعالیت های ثبتی، زمینه رونق فعالیت ها و حل مشکلات مردم را فراهم آورد.

مقام عالی دولت در مازندران، با اشاره به این که در کشورهای پیشرفته، عمده فعالیت ها در اختیار بخش خصوصی است و دولت فقط بر روند انجام فعالیت ها نظارت می کند، افزود: سازمان اسناد در برون سپاری خدمات به بخش خصوصی، پیشگام بوده است.

استاندار، فرهنگ سازی را در حوزه ثبت املاک و معاملات بسیار مهم خواند و بیان داشت: مهارت آموزی و آموزش تخصصی باید در خصوص مسایل ثبت توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به این که ثبت دقیق املاک و اموال، موجب کاهش دعاوی در محاکم خواهد شد، افزود: باید با بسط آموزش های عمومی، مردم را همراه نمود.

استاندار مازندران با اشاره به فعالیت 340 دفتر ثبت اسناد و املاک در استان، خاطر نشان ساخت: نظارت کانون سردفتران و دفتریاران، بر فعالیت های دفاتر می تواند اثر بخش باشد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری مازندران در این جلسه برخی اعضاء کانون سردفتران و دفترداران استان، به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران در این جلسه گزارشی در مورد اقدامات و فعالیتهای سازمان ثبت اسناد و املاک مازندران در سال 93 ارائه نمود و گفت : در سال 93 قریب یک میلیون سند رسمی در دفاتر استان صادر شده است.