سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

انجام تمامی پروازهای عتبات با مجوز حج و زیارت - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام تمامی پروازهای عتبات با مجوز حج و زیارت

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: با هماهنگی‌های انجام‌شده با استانداری مازندران، دادستانی و مراجع ذیربط مقرر شد تمامی اعزام‌ها به عتبات عالیات با مجوز حج و زیارت انجام شود.

انجام تمامی پروازهای عتبات با مجوز حج و زیارت

حبیب‌الله ساداتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اشاره به انجام چهار پرواز عتبات عالیات هر هفته در مازندران، اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام‌شده با استانداری مازندران، دادستانی و مراجع ذیربط مقرر شد تمامی اعزام‌ها به عتبات عالیات با مجوز حج و زیارت انجام شود.

وی ادامه داد: دو پرواز روز پنج‌شنبه، یک پرواز روز شنبه و یک پرواز یک‌شنبه هر هفته با مجوز حج و زیارت به عتبات عالیات صورت می‌گیرد.

مدیرکل حج و زیارت مازندران به وجود 220 دفتر زیارتی در استان اشاره کرد و افزود: متقاضیان برای اعزام به عتبات عالیات می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی و یا سامانه به آدرس www.atabat.org.ir نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام کنند.

ساداتی با تأکید بر اینکه افراد از مراجعه به دفاتر غیرمجاز پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: برخی مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار گرفتند و وجوه خود را پرداخت کردند و هنوز هم با گذشت سه ماه اعزام نشدند و نتوانستند وجوه خود را پس بگیرند.

وی تصریح کرد: یکی از مواردی که نشان می‌دهد دفاتر غیرمجاز است، این بوده که وجوه را به‌صورت نقدی از افراد دریافت می‌کنند که توصیه ما این است اگر با افرادی که در این زمینه قصد سودجویی دارند، برخورد کردند حتماً به حج و زیارت اطلاع داده تا به‌صورت جدی موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.

مدیرکل حج و زیارت مازندران درباره اعزام زائران به سفر معنوی حج، تصریح کرد: براساس اخبار گروهی از سازمان حج و زیارت مراجعه کرده که امیدواریم به نتایج خوبی از جلسات برسد و در خدمت زائران باشیم.

این مسئول در پایان در مورد سهمیه ماه رجب و شعبان زائران عتبات عالیات در مازندران، گفت: به‌زودی اسامی 100 گروه 40 نفره به‌صورت هوایی برای سفر به عتبات عالیات بر روی سایتwww.atabat.org.ir قرار می‌گیرد.