سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

انتقال تصاویرمرکزمدیریت راهها به قرارگاه پلیس و هلال احمر مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتقال تصاویرمرکزمدیریت راهها به قرارگاه پلیس و هلال احمر مازندران

انتقال تصاویرمرکزمدیریت راهها به قرارگاه پلیس و هلال احمر مازندران


مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران گفت : تصاویر مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان به قرارگاه پلیس راه و جمعیت هلال احمر انتقال می یابد.

انتقال تصاویرمرکزمدیریت راهها به قرارگاه پلیس و هلال احمر مازندران

احمد آفرین محمدزاده روز چهارشنبه افزود : با توجه به درپیش بودن ایام تعطیلات نوروزاین اداره کل در راستای افزایش ایمنی راهها و رسیدگی مطلوب تر به حوادث و سوانح امکان دریافت و مشاهده تصاویر دوربین های نظارت تصویری جاده ای را در قرارگاره پلیس راه و هلال احمر فراهم کرده است.

وی اضافه کرد : با توجه به کارکرد مطلوب تصاویر دوربین های نظارتی در تشخیص شرایط ترافیکی ، حوادث و سوانح و شرایط جوی ، امکان بهره برداری از این تصاویر در پلیس راه و هلال احمر می تواند نقش موثری در بهبود جریان ترافیک ، ارتقاء ایمنی و رسیدگی به سوانح و حفظ جان مردم ایفا کند.

وی ادامه داد : در حال حاضر 44 دوربین نظارتی در محورهای مواصلاتی و شریانی استان نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی اظهارداشت : هشت سامانه ثبت تخلف سرعت در حال حاضر در چهار محور بزرگراهی قائمشهر - ساری ، قائمشهر - بابل ، آمل - بابل و گلوگاه - بهشهر در حال بهره برداری است که تخلف سرعت غیرمجاز لحظه ای و متوسط وسایل نقلیه در سرتاسر مسیر را ثبت و با همکاری پلیس راه کشور نسبت به اعمال جریمه وسایل متخلف اقدام می کند.

شایان ذکر است حداکثر سرعت مجاز در این محورها 110 کیلومتر است.

مازندران بیش از 10 هزار کیلومتر راه دارد.