جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

انتخاب 96 در صدا و سیمای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخاب 96 در صدا و سیمای مازندران

علاوه بر ویژه برنامه های انتخاباتی، در تمام برنامه ها به امر مهم انتخابات پرداخته می شود.

انتخاب 96 در صدا و سیمای مازندران

علاوه بر ویژه برنامه های انتخاباتی، در تمام برنامه ها به امر مهم انتخابات پرداخته می شود. بدیهی است کمک به تشخیص مسیر با رعایت اصل بی طرفی سرلوحه تولید کنندگان برنامه خواهد بود. برنامه های شبکه مازندران درحوزه های صدا، سیما و خبر از بهمن 95 شروع شده و تا روز انتخابات ادامه می یابد. فعالان تولید برنامه های انتخاباتی شبکه مازندران در سه دوره تببیینی، تشریحی و در نهایت روز انتخاب به صورت تهییجی، جلوه های حضور حماسی و مردم سالاری مردم ولایتمدار مازندران را به عنوان بخش مهم از پیکره ایران اسلامی به تصویر خواهند کشید.

درحوزه سیما، ویژه برنامه انتخاباتی «ویشار» به تهیه کنندگی علی اصغر بابا کوهی به تعداد 26 برنامه 35 دقیقه ای و با ساختار ترکیبی، درقالب آیتم های متنوع نظیر بخش کارشناسی، دعوت از نخبگان، اندیشمندان حوزه ودانشگاه، گزارش، سخنان گهربار امام خمینی و مقام معظم رهبری، سرود های حماسی و محلی و پیام های مردمی، روزهای چهارشنبه ساعت 22:15 و جمعه ساعت 21 پخش می شود. همچنین به صورت موردی در برنامه های خانواده و زندگی در 9 قسمت50 دقیقه ای روز های دوشنبه ساعت 12،  صوایی 18 برنامه 60 دقیقه ای روز های فرد از ساعت 8،  مازرونی شو 18 برنامه 60 دقیقه ای روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت 21:50 و در نهایت دو ویژه برنامه زنده روز انتخابات با600 دقیقه  و برنامه" بهترین انتخاب"دربخش تهییجی، و به صورت گزارشی  در 26 قسمت 10دقیقه ای، پایان بخش تلاش همکاران سیما در این برهه از تاریخ تعیین سرنوشت خواهد بود.
درحوزه صدا، ویژه برنامه حماسه ملت یکشنبه ها ساعت 10:30 به تهیه کنندگی علیرضا دهقان به تعداد 26 برنامه30 دقیقه ای، در قالب کارشناسی با دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه و دانشگاه و گزارش های مردمی، سرودهای حماسی و محلی، ویژه برنامه ترکیبی نمایشی «موج همدلی» جمعه ها ساعت 17 به تهیه کنندگی فرهاد قلی نژاد در26 قسمت90دقیقه ای و «فرصت انتخاب» (میز گرد) به تهیه کنندگی دکتر خدابخش غلامی دوشنبه ها ساعت 12:30 با آیتم های متنوع و جذاب، نظیر سخنان بزرگان وکلام امام و رهبری، سرودهای محلی و حماسی و استفاده از راهنمایی کارشناسان خبره حوزه و دانشگاه به تصمیم مردم درمیزان شناخت آنان کمک خواهند کرد.
حوزه خبر هم بنا بر وظیفه ذاتی خویش به تشخیص درک سیاسی مردم کمک خواهد کرد. فعالان عرصه خبر در بخش های مختلف خبری همچون گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه ها ساعت 22 و تماس رو در رو با مسئولان سیاسی و اجرایی و به صورت لحظه ای مردم را درجریان وقایع انتخابات خواهند گذاشت.