سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتخاب یازدهم - نمایش محتوای صدا

 

 

انتخاب یازدهم

تهیه کننده : رمضان کریمی نیا 

گوینده : قاسم زاده ، رحماندوست

نویسنده : رمضان کریمی نیا

گزارشگر: هدی روشن بخش ، کریم سلمانپور

صدابرداران :

انتخاب یازدهم عنوان برنامه ای است به تهیه کننده گی رمضان کریمی نیا ویژه انتخابات به صورت ضبطی به مدت 30 دقیقه از رادیو مازندران پخش می شود.

مطمعننا انتخابات درهر کشوری نشان دهنده مردم سالاری وحکومت مردم بر مردم است هر انتخابی می تواند تاثیر مستقیمی بر زندگی سیاسی ،اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی فرد فرد جامعه داشته باشد بنابراین با توجه به اهمیت بالای هر انتخابی اگر دانش و آگاهی پیرامون ان داشته باشیم همه جوانب امر را بسنجیم با کارشناسان و پیشکسوتان و بزرگترها مشورت کنیم قطعا دست به انتخابی صحیح خواهیم زد تا با این اقدام خود ، آینده روشنتر و مفید تری را برای خود به ارمغان بیاوریم.
از انتخاب یک دوست یک همسر و یک منزل و یک شغل و یک رشته نخصیلی یک مقصد مناسب برای سفر ودهها مورد انتخاب شخصی که تاثیر مستقیم بر شخص انتخاب کننده می گذارد تا انتخابات اجتماعی و سیاسی که تاثیر مستقیمی بر اینده  جامعه و کشور دارد همه و همه نمونه هایی هستند که باید به ان اهمیت ان فکر کنیم.
این برنامه سعی دارد تا در یک سیر منطقی در سه مرحله ، الف : تبیینی شامل نقش و اهمیت انتخابات  و بحث انتخاب کردن یا نکردن انتخابات در جهان و ... ب : تشریحی شامل نفش و وظایف مجلس  و قوانینی که تصویب میکند ، وظایف نمایندگان ، نقش مجلس در دیگر کشورها و... ج : تهیجی شامل دعوت از مردم برای حضور حداکثری ،  بایدهای حضور قطعی مردم در پای صندوق رای ،  نشان دادن وحدت و همدلی مردم  و... به اهمیت قضیه انتخابات و انتخاب کردن برای هر فرد در جامعه بپردازد.

سال تولید: 1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو