سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

انتخاب آیت‌الله جنتی برتری گفتمان انقلابی را بر جریان غرب‌گرا به نمایش گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخاب آیت‌الله جنتی برتری گفتمان انقلابی را بر جریان غرب‌گرا به نمایش گذاشت

امام جمعه نور با بیان اینکه انتخاب آیت‌الله جنتی به‌عنوان رئیس مجلس خبرگان، دشمنان را ناامید کرد، گفت: این انتخاب برتری گفتمان انقلابی را بر جریان غرب‌گرا به نمایش گذاشت.

انتخاب آیت‌الله جنتی برتری گفتمان انقلابی را بر جریان غرب‌گرا به نمایش گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام سید مهدی امیری‌ارجمند در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان در مصلی الغدیر، با سفارش به تقوای الهی، استغفار را سبب وسعت رزق و روزی و بخشش گناهان دانست و اظهار کرد: بهترین زمان برای استغفار سحرگاهان بوده و نیاز است انسان همواره شکرگزار باشد و برای دوری از گناه استغفار و توبه کرده و تقوا پیشه کند.

وی افزود: یکی از شاخص‌های تقوا، اخلاص در عمل و رضایت خداوند است که اگر انسان رضایت خداوند را جلب کند، رضایت مردم را نیز می‌تواند کسب کند.

امام جمعه نور به آغاز به‌کار دوره جدید مجلس شورای اسلامی اشاره و از مردم برای حضور در انتخابات قدردانی کرد و با تشکر از زحمات نمایندگان قبل، از نمایندگان جدید خواست از روی اخلاص و تقوا و انتظاری که مردم به‌عنوان نماینده از آنان دارند، در مجلس پیگیر مطالبات در عرصه داخلی و بین‌المللی باشند.

وی با تأکید بر پاسخگو بودن نمایندگان در برابر رأی ملت، خاطرنشان کرد: نمایندگان باید در پی رفع گرفتاری و رونق معیشت مردم، اشتغال، ازدواج و ... باشند و از حزب و جناح‌بازی دوری کنند، زیرا در صورت حزب و حزب‌بازی و تفکر جناحی نمی‌توانند، حامی مردم و پیگیر مطالبات نظام باشند.

امیری‌ارجمند با اشاره به اجلاسیه خبرگان در دوره جدید، بیان کرد: شاهد یک اتفاق تاریخی بودیم که واکنش‌هایی را در داخل و خارج داشت، رویکرد نمایندگان در این دوره نیز انتخاب اصلح بوده و انتخاب رئیس و هیأت رئیسه خبرگان معادلات دشمنان را تغییر داد.

وی تصریح کرد: این امر دشمنان انقلاب را ناامید کرد، آنها که فکر می‌کردند می‌توانند در این مجلس نفوذ پیدا کنند و خوابی را که برای مجلس خبرگان دیدند، برای مجلس شورای اسلامی هم دیدند ولی باید بدانند ثبت انقلابی که در خبرگان رقم خورد در مجلس شورای اسلامی هم رقم می‌خورد.

امام جمعه نور اظهار کرد: این انتخاب برتری گفتمان انقلابی را بر جریان غرب‌گرا به نمایش گذاشت، برخی گرایش غربی دارند و فکر می‌کنند، ورود کدخدا به نفع کشور است، آیت‌الله جنتی یار امام و رهبری است که برای حفظ انقلاب از همه چیز خود می‌گذرد و زن و فرزند هم نمی‌تواند، مانع او شوند.

وی تصریح کرد: برخی برای برجام خیلی تبلیغ کردند، آن را فتح‌الفتح دانستند ولی ما جایی چیزی مشاهده نکردیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب، فقط روی کاغذ نوشته شد و منفعتی عاید کشور نشده، فتح الفتح، فتح خرمشهر بود نه برجام که البته فتح خرمشهرها را در پیش داریم.

امیری‌ارجمند در پایان با بیان اینکه دشمنان ما این مردم را نشناختند، گفت: ملت ایران در 15 خرداد 15 هزار شهید داده، این روزها را از یاد نمی‌برد و تا آخر پای انقلاب، نظام و ولایت ایستاده است.