رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر مازندران 24 اردیبهشت برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر مازندران 24 اردیبهشت برگزار می شود

سرپرست جمعیت هلال احمر مازندران از برگزاری نخستین مرحله انتخابات مجامع این نهاد برای تعیین شوراهای اجرایی و بازرسین در 24 اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر مازندران 24 اردیبهشت برگزار می شود

مجتبی اكبری روز دوشنبه در حاشیه دیدار با فرماندار رامسر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این انتخابات در 17 شهرستان استان مازندران كه شعبه جمعیت هلال احمر دارند، برگزار می شود.
وی اظهار داشت: این انتخابات با مشاركت هشت هزارنفر اعضا و داوطلبین جهت انتخاب اعضای شوراهای اجرایی شعب انجام می پذیرد.
اكبری ادامه داد: از همه داوطلبان اعضا و جوانان كه عضویت آنان در سامانه ثبت شده و به عنوان عضو فعال پذیرفته شده اند و به آنها اطلاع رسانی شده حتما برای تعیین سرنوشت این سازمان مردم نهاد مازندران شركت و با ارتقای مشاركت بتوانند ره آورد خوبی از بعد داوطلبین در كشور داشته باشیم.
سرپرست جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به گردشگر پذیر بودن مازندران و وقوع حوادث طبیعی و غیرمترقبه از فعالیت 33 پایگاه امداد و نجات در سطح استان خبرداد.
وی همچنین از شهرستان رامسر را دارای موقعیت ممتاز و برجسته دانست و گفت: با توجه به موقعیت این شهرستان باید از بعد مشاركت عمومی ، توسعه تجهییزات ، امكانات ، نیروی انسانی و آموزش همگانی برنامه ریزی صورت گیرد.
سروری فرماندار شهرستان نمونه گردشگری رامسر نیز در این دیدار با اشاره به حادثه خیز بودن این منطقه و همچنین داشتن مولفه هایی چون قطب توریستی شمال كشور خواستار توجه و برنامه ریزی مسئولان جمعیت هلال احمر استان برای حضور فعال در این منطقه شد.
حسین سروری افزود: حضور فعال جمعیت هلال احمر در این منطقه به هنگام وقوع حوادث طبیعی از جمله سیلاب ها ، رانش ها و سایر حوادث غیرمترقبه باعث سرعت بخشیدن به امداد رسانی به آسیب دیدگان احتمال اینگونه حوادث می شود.
شهرستان 70 هزار نفری رامسر در شرقی ترین نقطه از استان مازندران قرار دارد.