سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتخابات سازمان‌های مردم‌نهاد مازندران برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات سازمان‌های مردم‌نهاد مازندران برگزار می‌شود

علی شادمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به برگزاری انتخابات سازمان‌های مردم‌نهاد مازندران، اظهار داشت: 26 آذر ماه امسال انتخابات سازمان‌های مردم نهاد با حضور تمامی سازمان‌های مردم‌نهاد استان در استانداری مازندران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه فردی که انتخاب می‌شود به‌ عنوان نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد استان در هیئت نظارت فعالیت می‌کند، تصریح کرد: هدف از برگزاری انتخابات سازمان‌های مردم‌نهاد این است که اراده این سازمان‌ها به‌عنوان منبع مردمی در تصمیم‌گیری‌ها حضور یابند.

شادمان با اشاره به فعالیت 46 سازمان مردم‌نهاد در مازندران، گفت: با آغاز دولت یازدهم تعداد سازمان‌های مردم‌نهاد زیر مجموعه اداره کل امور اجتماعی استانداری از 9 سازمان به 47 سازمان افزایش یافته‌ است که این اقدام بیانگر رشد 300 درصدی سازمان‌های مردم‌نهاد مازندران است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اول دسامبر به‌ عنوان روز جهانی مبارزه با ایدز نامگذاری شده‌ است، اظهار داشت: ایدز یک بیماری خانمان‌سوز یا به اصطلاح مرگ خاموش است.

شادمان با اشاره به اینکه بیماری ایدز زمان می‌برد تا به انسان آسیب برساند،خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های انتقال ویروس ایدز تزریق مواد مخدر به‌صورت مشترک است که باید در این زمینه و راه‌های انتقال ویروس آموزش‌های لازم به مردم ارائه شود.

{jcomments off}