جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

انبوه‌سازان در حوزه مسکن مهر ورود پیدا کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

انبوه‌سازان در حوزه مسکن مهر ورود پیدا کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، علی نبیان پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از انبوه‌سازان برتر این شهرستان با اشاره به اینکه ساختمان و افزایش تولید یکی از مهم‌ترین بحث‌ها در دولت تدبیر و امید است، اظهار داشت: گام‌های بلندی در این زمینه برای خروج از رکود برداشته شده است.

وی با بیان اینکه انبوه‌سازان با ساخت مسکن در این زمینه گام‌های بلندی برداشته‌اند، تصریح کرد: حرکت به جلو از ویژگی‌های بخش ساختمان و مسکن در کشور به شمار می‌رود.

نبیان با اشاره به اینکه ساخت مسکن در گذشته توسط افراد عادی انجام می‌شد اما امروز تشکیل انجمن‌های تخصصی این امر را علمی‌تر کرده است، گفت: یکی از دغدغه‌های باقیمانده در حوزه مسکن، در بخش مسکن مهر است که می‌طلبد انبوه‌سازان در این زمینه حضور فعال داشته باشند.

این مسئول با تاکید بر اینکه انبوه‌سازان می‌توانند گام بلندی برای ساخت‌وساز در حوزه مسکن اجتماعی بر دارند، اظهار کرد: مسکن از دغدغه‌های دولت است که همت همه بخش‌ها را می‌طلبد.

معاون عمرانی استاندار با اعلام اینکه مازندران در مسیر گسل زلزله قرار دارد، گفت: سیل، زلزله و رانش از مواردی است که مازندران را تهدید می‌کند.

وی با بیان اینکه هفته گذشته بارش شدید باران در مازندران مشکلاتی را ایجاد کرد، افزود: میانگین بارش باران در کشور 220 تا 250 میلی‌متر است اما در مدت 24 ساعت حدود 199 میلی‌متر باران در رامسر و 168 میلی‌متر در نوشهر بارش صورت گرفته است.

این مسئول با تاکید بر اینکه اگر ساخت‌وسازهای صورت گرفته در استان به‌صورت اصولی نباشد مشکلاتی با این بارش‌ها ایجاد می‌شود، یادآور شد: رعایت آیین‌نامه‌ها و مقررات ملی ساختمان از دچار چالش شدن بخش مسکن جلوگیری می‌کند و مردم با خیال آسوده‌تری به سمت خرید مسکن روی می‌آورند.

{jcomments off}