جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

امیدواری نونهالان مازندران برای صعود به مرحله نهایی بسکتبال کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

امیدواری نونهالان مازندران برای صعود به مرحله نهایی بسکتبال کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، روز سوم مسابقات قهرمانی بسکتبال نونهالان منطقه سه کشور که به میزبانی شهرستان آمل در حال پیگیری است دقایقی قبل با دیدار نمایندگان استان‌های سمنان و گلستان کار خود را آغاز کرد.

در دومین و آخرین دیدار این رقابت‌ها نیز نماینده مازندران با بسکتبالیست‌های نونهال گیلان روبرو می‌شود.

در روز دوم این مسابقات که شب گذشته به کار خود پایان داد تیم بسکتبال گلستان با نتیجه 42 بر 41 گیلان را شکست داد و مازندران نیز با نتیجه 78 بر 47 و اختلاف 31 امتیاز نونهالان سمنان را از پیش رو برداشت.

به گزارش فارس، مسابقات قهرمانی بسکتبال نونهالان منطقه سه کشور از روز دوشنبه به مدت سه روز در سالن ورزشی سرپوشیده شهدای آمل دنبال می‌شود.

این رقابت‌ها با حضور 32 تیم در هشت منطقه دنبال می‌شوند که استان‌های مازندران، گیلان، گلستان و سمنان در منطقه سه با یکدیگر روبرو می‌شوند تا در نهایت یک تیم به مرحله نهایی مسابقات صعود کند.

بیش از 80 درصد بازیکنان نماینده مازندران را نونهالان آملی تشکیل می‌دهند که توانستند توانمندی‌های خود را در بازی‌های گذشته به خوبی به نمایش درآورند.

نونهالان مازندرانی که با هدایت ابوالقاسم هاشمی به میدان می‌روند پس از دو پیروزی با اختلاف مقابل سمنان و گلستان جهت صعود به دور پایانی این مسابقات امیدوارند و امید نیز دیدار حساسی را مقابل نونهالان گیلانی دارند.