سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

امیدوارم این سفر مایه خیر و برکت برای مازندران باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

امیدوارم این سفر مایه خیر و برکت برای مازندران باشد

رئیس‌جمهور در بدو ورود به مازندران در فرودگاه دشت‌ناز با بیان اینکه مدت‌ها بود آرزو داشتم خدمت مردم برسم و از نزدیک سخنان و نظرات آنها را بشنوم، گفت: امیدوارم این سفر همراه با خیر و برکت برای مردم عزیز استان و این خطه باشد.

امیدوارم این سفر مایه خیر و برکت برای مازندران باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام حسن روحانی دقایقی قبل در بدو ورود به فرودگاه دشت‌ناز مازندران در پاسخ به سئوال خبرنگار صدا و سیمای شبکه تبرستان اظهار کرد: بسیار خوشحالم که خداوند توفیق داد تا امروز در خدمت مردم دلاور مازندران باشیم.

وی افزود: مدت‌ها بود که آرزو داشتم خدمت مردم برسم و از نزدیک مطالبات، سخنان و نظرات آنها را بشنوم؛ مردمی که همواره در خط مقدم دفاع از نظام بوده، مرزدار کشور بوده و نقش بسیار مهمی در همه تحولات در انقلاب و دفاع مقدس داشته‌اند و این منطقه، سرزمین عالمان است.

رئیس جمهور دولت تدبیر و امید با بیان اینکه امیدواریم در این سفر طرح‌هایی که در هیئت وزیران به تصویب رسیده را به عرض مردم برسانیم، ادامه داد: امیدواریم آنچه مردم می‌شنوند، قضاوت آنها را در این زمینه در پی داشته باشد و مازندران در سال‌جاری شاهد به ثمر رسیدن طرح‌های خوبی باشد.

وی در پایان گفت: امیدواریم طرح‌های مصوب موجب اشتغالزایی برای مردم بوده و این سفر توام با خیر و برکت برای مردم عزیز استان و این خطه باشد.

به گزارش فارس، بنا به گفته طاهره قیومی مسئول اطلاع‌رسانی نهاد ریاست جمهوری، قرار بود خبرنگاران دیگر رسانه‌ها نیز در فرودگاه حضور یابند که ظاهرا این کار انجام نشده و فقط عکاسان خبری اجازه ورود و تردد در فرودگاه را در حین سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت در سفر یک روزه به مازندران پیدا کردند.