سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

امکان واگذاری زمین صنعتی به سرمایه گذاران غرب مازندران فراهم شد - نمایش محتوای خبر

 

 

امکان واگذاری زمین صنعتی به سرمایه گذاران غرب مازندران فراهم شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از توسعه 38 هکتاری زمین صنعتی در شهرک صنعتی مرزن آباد چالوس خبر داد و گفت: اکنون امکان واگذاری زمین به سرمایه گذاران صنعتی در غرب استان فراهم است .

امکان واگذاری زمین صنعتی به سرمایه گذاران غرب مازندران فراهم شد

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران ، سید مصطفی موسوی افزود: در غرب استان بدلیل واگذاری اراضی که در سالهای گذشته در شهرکها و نواحی صنعتی صورت گرفته ،واگذاری زمین به سرمایه گذاران جدید میسر نبود ،بنابراین برحسب ضرورت ،توسعه شهرک صنعتی در دستور کار قرار گرفت.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود :با پیگیری و همکاری انجام شده 38 هکتار زمین صنعتی به شهرک صنعتی مرزن آباد چالوس افزوده شده که عملیات اجرایی فاز دوم شهرک آغاز و اکنون با دریافت مجوز محیط زیست ، امکان واگذاری زمین به سرمایه گذاران صنعتی در غرب استان فراهم است .
موسوی بیان داشت : عملیات اجرایی زیرساخت شهرک شامل برق رسانی و گاز شهرک در دست اقدام است .
وی تأکید کرد : 39 شهرک و ناحیه صنعتی در مازندران وجود دارد و هزینه نگهداری شهرکها بدلیل تعداد آنها در استان بالاست بنابراین ، توسعه شهرکها و نواحی صنعتی تدوین شده که در یک افق پنجساله بتوانیم به مساحت شهرکهای موجود مرغوب و مزیت دار اضافه کنیم .
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد : با توجه به شرایطی که بعد از پسا برجام فراهم شده ، بستر لازم برای سرمایه گذاری نیز ایجاد خواهد شد تا سرمایه گذاران بتوانند در راستای تولید ، صنعت و ایجاد اشتغال گام بردارند .